Externy disk WD – Hardware – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Externy disk WD – Hardware – Fórum – Programujte.comExterny disk WD – Hardware – Fórum – Programujte.com

 

devilfish0
Stálý člen
20. 10. 2009   #1
-
0
-

Zdravim, mam problem s externym harddiskom. Ked ho zapojim do pocitaca normalne mi dole na liste sa zobrazi ze ho zaregistroval a ze je nainstalovany ale ked dam moj pocitac tak tam jednoduchu nie je. Neviete v com to je? Mam tam data ktore nechcem stratit takze......

Nahlásit jako SPAM
IP: 188.121.172.–
SeraphCZ0
Stálý člen
20. 10. 2009   #2
-
0
-

Možných příčin může být hodně. Jako první bych asi skusil připojit ho k jinému počítači.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.71.98.–
devilfish0
Stálý člen
20. 10. 2009   #3
-
0
-

To SeraphCZ : To som samozrejme skusil a vysledok bol presne taky isty - os ho rozoznal ale v my computer sa nezobrazil

Nahlásit jako SPAM
IP: 188.121.172.–
Nosko0
Stálý člen
20. 10. 2009   #4
-
0
-

To je nový disk, či už používaný? Podľa toho "Mam tam data" zrejme používaný. Prestal "fungovať" z ničoho nič, či si dačo inštaloval, mazal. Ako tam máš použitý filesystem?

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.16.37.–
marioff0
Expert
20. 10. 2009   #5
-
0
-

presne toto iste sa stalo mne... a vies cim to bolo?... USB KABLOM, skus nejaky iny, kvalitnejsi...

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.78.44.–
Škoda, že život sa nedá "sejvovať", tak že by som po zlom životnom rozhodnutí mohol začať odznova :([br] Lenivosť je matka pokroku.[br][br] http://cut.sk/ - odstrihni si dlhý link
devilfish0
Stálý člen
20. 10. 2009   #6
-
0
-

To Nosko : No pouzivany ale neni to zadny stary kram.NIc som neisntaloval, mam tam fotky a hudbu a proste jedneho dna si ho pichnem do kompu a takto to blbne. A celkom nerozumiem otazke aky mam pouzity filesystem

Nahlásit jako SPAM
IP: 188.121.172.–
devilfish0
Stálý člen
20. 10. 2009   #7
-
0
-

marioff napsal:
presne toto iste sa stalo mne... a vies cim to bolo?... USB KABLOM, skus nejaky iny, kvalitnejsi...

Jo ale skusal som ten kabel na mp3 prehravac a fungoval.....tak nevim

Nahlásit jako SPAM
IP: 188.121.172.–
marioff0
Expert
20. 10. 2009   #8
-
0
-

To devilfish : jj mne tiez ten kabel funguje na tlaciarni... ale na WD Passport ani za nic... proste mi ho len ukaze ze som ho pripojil... ale nezobrazi sa... a k tomu sa akokeby pokusal rozbehnut, ale nedokazal sa roztocit...

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.78.44.–
Škoda, že život sa nedá "sejvovať", tak že by som po zlom životnom rozhodnutí mohol začať odznova :([br] Lenivosť je matka pokroku.[br][br] http://cut.sk/ - odstrihni si dlhý link
devilfish0
Stálý člen
20. 10. 2009   #9
-
0
-

To marioff : no presne pripojim ho a jak keby sa zacina tocit, potom taky zvuk divny a znovu zacina tocit a zase ten zvuk asi tak 3-5 krat a potom prestane. A na liste sa mi prida akoze bezpecne odpojit a je oznaceny ako USB Mass storage device ale nezobrazi sa mi! Ked si vymenil kabel tak ti to islo?

Nahlásit jako SPAM
IP: 188.121.172.–
marioff0
Expert
20. 10. 2009   #10
-
0
-

jj presne to mi pomohlo... uz som ho isiel vyhodit... ale som si povedal ze ho skusim z inych kablom... zobral som taky hrubsi z nokie, a ejhla... islo to a ide do teraz :) ... este stastie ze ma to napadlo... inak by bol uz v kosi...

isto to bude kablom...

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.78.44.–
Škoda, že život sa nedá "sejvovať", tak že by som po zlom životnom rozhodnutí mohol začať odznova :([br] Lenivosť je matka pokroku.[br][br] http://cut.sk/ - odstrihni si dlhý link
yaqwsx+9
Posthunter
20. 10. 2009   #11
-
0
-

Já měl nějaký China-Made disk, choval se podobně - stačilo otevřít a tam byl disk vypadlý z konektoru - převodních ze SATA na USB fungoval, ale neměl disk.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.118.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 4 hosté

Podobná vlákna

Externy program — založil mORb

Disk — založil Roman

Flash disk — založil soli

Program na pevný disk — založil jiří M.

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý