Pocitacove hry – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Pocitacove hry – Offtopic – Fórum – Programujte.comPocitacove hry – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

dalaman0
Věrný člen
4. 10. 2006   #1
-
0
-

Caute. Pridavam jeden zaujimavy offtopic. V skole som dostal za ulohu jeden miniprojekt, ktory sa tyka PC hier a ich vplyvu na mladez. Sucastou toho by mal byt aj verejny prieskum. ZAPOJTE SA PLS :sport:

Questions are easy:

1.Ako casto hrate (pomer pocethodin/den)?
2.Ktore su podla vas najvacsie + a - Pc hier?
3.V akom mnozstve a akym sposobom vplyva hranie na mladez?
4.Aky typ hier hravate najradsej (strielacky, strategie, dobrodruzne, logicke , sportove, simulacne) ?

Vopred velmi DAKUJEM :ok:
:frosty_x: :frosty_x:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Lepšie je mať psa na saláme ako salámu pod psom !!!
Smokie0
Expert
5. 10. 2006   #2
-
0
-


1.Ako casto hrate (pomer pocethodin/den)?
2.Ktore su podla vas najvacsie + a - Pc hier?
3.V akom mnozstve a akym sposobom vplyva hranie na mladez?
4.Aky typ hier hravate najradsej (strielacky, strategie, dobrodruzne, logicke , sportove, simulacne) ?



1. 2 - 3 hodiny denne
2. + odreagovanie sa; - zrac casu
3. To mas snad zistit ty nie? :D
4. Sportovo simulacne, rpg, obcas strielacky

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
dalaman0
Věrný člen
5. 10. 2006   #3
-
0
-

Dakuyjem ti smokie :) :rejza: ale ostatni ? PLS

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Lepšie je mať psa na saláme ako salámu pod psom !!!
Ondřej0
Newbie
5. 10. 2006   #4
-
0
-

1. Hrával jsem až 8 hodin denně. Nyní sice trávím u PC dost času, ale hry tak max. 1-2 hod.
2. + odreagování, zábava, zabití času - žrout času, možná závislost
3. Jop, já si myslím, že pokud je člověk dostatečně vyrovnaný, tak ho to nijak neovlivňuje.
4.RPG, MMORPG, FPS, RTS

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
DeaLer+2
Hero
5. 10. 2006   #5
-
0
-

dalaman napsal:
1.Ako casto hrate (pomer pocethodin/den)?
2.Ktore su podla vas najvacsie + a - Pc hier?
3.V akom mnozstve a akym sposobom vplyva hranie na mladez?
4.Aky typ hier hravate najradsej (strielacky, strategie, dobrodruzne, logicke , sportove, simulacne) ?



1. tak do 10 hodin za m?s?c
2. v?hody: z?bava, odreagov?n? - nev?hody: ztr?ta ?asu, mo?nost n?vyku
3. hodn? z?le?? na psychice jedince - mysl?m, ?e to nen? mo?n? nijak glob?ln? ??ct, ale ve v?t?in? p??pad? tam n?jakej vliv bude (ne v?dy to mus? b?t zn?t na prvn? pohled)
4. nejl?p ak?n? (1STP i 3RDP) multiplayer, p??padn? ak?n? singleplayer, kterej m??e obsahovat i prvky strategie

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
5. 10. 2006   #6
-
0
-

1) max 2-3 hod/den, casto vubec. ale taky se mi stava, ze u neceho sedim furt treba dva tydny (naposled treba Oblivion), ale to je vzacne
2) co mam sakra tady vymyslet originalniho? snad je to, ze to zrani casu je hodne velke negativum. Jako vyhodu povazuju take moznost soupereni a srovnani s ostatnimi. To u programovani neni prilis mozne.
3) od urciteho veku, kdy je jedinec schopen rozlisit realitu od hry myslim ze minimalni. Ke kompum se akorat mho presunula takova ta domaci cast mladeze, ktera by toho spolecnosti stejne zas tak moc nedala, takze dle meho nazoru nejsou ty asocializacni vlivy tak hrozne jako se o nich mluvi. A jeden priklad na konec: znam kluka - jeste pred rokem to byl hospodsky kalic na entou, ale pred ctvrt rokem objevil WoW. A od te doby uz do hospody prakticky nochodi :D
4) Radsi neco co si clovek hodne zahraje za kratsi cas. Miluju hry s tematikou star wars (battlefront 1&2, lego star wars, empire at war, kdysi star wars battlegrounds, jedi knight), poradne realtime strategie (aoe 2, c&c generals) a take poctive doomovky (halo, doom3, legacy doom, cod 2)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
dalaman0
Věrný člen
7. 10. 2006   #7
-
0
-

Dikes :) Ten tvoj priklad s tvojim kamosom urcite pouzijem :ok:

S tym casozrutom je to pravda....NIekedy sa mi stane ze natrafim na hru , ktora sqa mi paci, a dalsie dni stale hram o stosest :) A potom nadavam ze som ten cas mohol vyuzit aj rozumnejsie.

S nazorom ako ty commander som sa uz vickrat stretol... Je pravda ze mnozstvo deti , ktory zacinaju z gamerstvom v mladom veku nevedia rozlysit realitu od virtuality v hre. Ma to zly dopad na ich psyciku a cloveka celeho.. Suhlasim s tebou..

:pila: Nikto dalsi ???? :bumbum:
:D :D PLS :D :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Lepšie je mať psa na saláme ako salámu pod psom !!!
Martin Morawiec0
Stálý člen
8. 10. 2006   #8
-
0
-

1.teď vůbec, nemám na to čas, o prázdninách řekněme 12-15h/d
2.+odreagování, tréning s myší -/+ukradený čas -zbytečná spotřeba energie
3.nejsem si vědom
4.strielacky, strategie, logicke, simulacne

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
dalaman0
Věrný člen
8. 10. 2006   #9
-
0
-

12 - 15 h/d :DD Tak to si dobry.... RESPECT :ok:
Nezda sa ti to privela?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Lepšie je mať psa na saláme ako salámu pod psom !!!
Martin0
Grafoman
8. 10. 2006   #10
-
0
-

dalaman napsal:

Caute. Pridavam jeden zaujimavy offtopic. V skole som dostal za ulohu jeden miniprojekt, ktory sa tyka PC hier a ich vplyvu na mladez. Sucastou toho by mal byt aj verejny prieskum. ZAPOJTE SA PLS :sport:

Questions are easy:

1.Ako casto hrate (pomer pocethodin/den)?
2.Ktore su podla vas najvacsie + a - Pc hier?
3.V akom mnozstve a akym sposobom vplyva hranie na mladez?
4.Aky typ hier hravate najradsej (strielacky, strategie, dobrodruzne, logicke , sportove, simulacne) ?

Vopred velmi DAKUJEM :ok:
:frosty_x: :frosty_x:



1. 0/1 - nehraju hry (u)
2. + grafické zpracování
- délka hraní
3. nijak
4. (dříve) závodní

:opera:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
xp0
Věrný člen
8. 10. 2006   #11
-
0
-

1. 1-2 h/měsíc
2. odpočinek, odreagování, nebo když si při programování nevím rady jak dál tak prostě zapnu gta a většinou do 10 minut mám spousty nových nápadů jak pokračovat, největší nevýhodou asi bude ten ztracený čas hraním
3. na mně jen pozitivní, u ostatních se to bude odvíjet případ od případu
4. strategie, rpg

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Není čas ztrácet čas
8. 10. 2006   #12
-
0
-

dalaman napsal:

12 - 15 h/d :DD Tak to si dobry.... RESPECT :ok:
NEzda sa ti to privela ????



No jo, na lankach taky davame az 35 hodin za dva dny
:))

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Martin Morawiec0
Stálý člen
9. 10. 2006   #13
-
0
-

dalaman napsal:

12 - 15 h/d :DD Tak to si dobry.... RESPECT :ok:
NEzda sa ti to privela ????


Ani ne :-), vono pou?il jsem asi p?m?r z pr?zdnin, kdy? si veme? ?e na lank?ch nesp?me vůbec a jen hrajem...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
dalaman0
Věrný člen
9. 10. 2006   #14
-
0
-

To moze byt haluz, ja v mojom svete to maam tazke... Taketo cosi by sa u mna nedalo :(
Pracu som odovzdal :( No uvidime... LOL
Aby som bol uplny tak sa pripojim do ankety

1. 1-2 h/denne (bez prazdnin)
2. + Odreagovanie, Sranda, Novy kamosi, "ucenie novych jazykov :)", logicke myslenie
- zrac casu, vplyv na deti, dopad na zdravie, mala telesna aktivita, obezita ,
3. Uz som sa vyjadril
4. Akcne, Pri hre Soldat sa viem vyblaznit, sem tam Counter- STrike
Strategie - Heroes, AOE, Knights and Merchants

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Lepšie je mať psa na saláme ako salámu pod psom !!!
9. 10. 2006   #15
-
0
-

Proc mas to uceni novych jazyku v uvozovkach? Ja jsem diky hram a netu lepsi v aj nez lidi co byli na rok v Americe :P

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
dalaman0
Věrný člen
10. 10. 2006   #16
-
0
-

Myslel som aj taky jazyk ktory ovlada kazdy programator a gamer 100 percentne :)
NADAVANIE :P

Ale mas pravdu... ked drtis nejaku hru dlhsi cas tak sa ti to vtepi do pamati...
Sem uz to na pisomke pomohlo :ok:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Lepšie je mať psa na saláme ako salámu pod psom !!!
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 3 hosté

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý