Presmerovanie URL??? (Joomla) – Webové servery (Apache, IIS...), .htaccess – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Presmerovanie URL??? (Joomla) – Webové servery (Apache, IIS...), .htaccess – Fórum – Programujte.comPresmerovanie URL??? (Joomla) – Webové servery (Apache, IIS...), .htaccess – Fórum – Programujte.com

 

oneho0
Duch
6. 11. 2009   #1
-
0
-

Ahojte.
Mám jeden problém ktorý neviem odstrániť a zatiaľ mi nik neporadil na iných fórach ktoré som skúšal.

Potreboval by som poradiť zo správnosťou SEO na mojej stránke http://www.kudolani.com.

Nastavil som si stránku cez joomlu a vznikli mi tieto url:

1. http://www.kudolani.com/index.php?option=com_content&catid=25&id=55&view=article


Potom som v Globálnom nastavení Joomli zapol "URL přátelské k vyhledávačům (SEF)" a url článkov vyzerali takto:

2. www.kudolani.com/index.php/numizmatika/55-mojazbierka


To už bolo krajšie, no nakoniec som našiel komponentu Artio JoomSEF 3.4.3 a vďaka nej mám url:

3. http://www.kudolani.com/numizmatika/moja-zbierka-euro-minci 


No problém je však v tom že keď som dal stránku z indexovať Googlom, z indexoval url v tvare ako je v bode 2.

Url ako sú v bode 3. mám aj v sitemap, a túto sitemap indexoval google no stále mám v google url ako sú v bode 2.

Neviem či je to normálne??? Som v tomto úplný začiatočník, preto žiadam Vás o pomoc. Dá sa nejak spraviť aby sa po výhladaní v Google "site:kudolani.com" zobrazovali URL ako v bode 3???
Dostalo som info že sa to dá zapísať jedným riadkom do .htaccess príkazom RewriteRule no ja ani len netuším ako a ak som to dal do Googlu niečo našlo, no neviem ja čo mám hladať (Tak som našielk toto fórum). Podstate teraz mám 3 odkazy na 1. článok a všetky sú funkčné čiže mám duplicitu jak sviňa...

Prosím o pomoc, Vážne už neviem čo stým.
Ďakujem

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.83.231.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 3 hosté

Podobná vlákna

čtení url/braní dat z url — založil tribalcz

Presmerovanie stranky — založil Nero

Stránka na "presmerovanie" — založil miki122

Automaticke presmerovanie — založil mORb

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý