Server za routerem – Sítě – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Server za routerem – Sítě – Fórum – Programujte.comServer za routerem – Sítě – Fórum – Programujte.com

 

Figa0
Super člen
11. 11. 2009   #1
-
0
-

Ahoj moje domácí síť vypadá takto. Modem-->Router-->Server Server mi běží na linuxu(Ubuntu) a porřebuji ho otevřít světu. Z počítače připojeného k routeru se na domenu dostanu ale z venku ne. Port forrwarding (virtual hosts) mám nastavené na všechyn možné porty, ale stejně to nefunguje už nevím proč. U nastavení domény mám nastavenou IP od poskytovatele internetu. Router je TP-LINK .Pomůže prosím někdo? Předem děkuji za odpovědi.

Nahlásit jako SPAM
IP: 87.249.133.–
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
11. 11. 2009   #2
-
0
-

predpokladam ze mas i verejnou IP ze?

Nahlásit jako SPAM
IP: 80.250.1.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
Figa0
Super člen
11. 11. 2009   #3
-
0
-

Mám neveřejnou.

Nahlásit jako SPAM
IP: 87.249.133.–
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
11. 11. 2009   #4
-
0
-

To Figa : to vcelku vysvetluje proc je jedno jak nastavis port forwarding, kdyz to na tebe neforwarduje provider

Nahlásit jako SPAM
IP: 80.250.1.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
Figa0
Super člen
11. 11. 2009   #5
-
0
-

A jak to vyresit?

Nahlásit jako SPAM
IP: 87.249.133.–
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
11. 11. 2009   #6
-
0
-

To Figa : zaplatit verejnou ip, poridit si serverhousing, vymenit providera pokud neumi verejnou ip?

Nahlásit jako SPAM
IP: 80.250.1.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
Figa0
Super člen
12. 11. 2009   #7
-
0
-

Děkuji. A co kdybych dal server hned za modem a do nej 2 sitovky a z druhe sitovky by to slo do routeru a na nem by az byly dalsi pc? Slo by to?

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.146.107.–
SeraphCZ0
Stálý člen
12. 11. 2009   #8
-
0
-

ne to by opravdu nefungovalo. Představ si to asi tak že internet je až za routerem providera, tudíž počítače venku vidějí jen ten "providerův router" ale už se nedostanou k tobě. Aby se ty počítače mohly připojit k tobě musí se provést port forwarding na prave na tom hraničním routeru (který není u tebe) takže musíš poprosit tvého providera aby to pro tebe udelal (vetsinou za uplatu).

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.71.98.–
Mixxy
~ Anonymní uživatel
179 příspěvků
12. 11. 2009   #9
-
0
-

Nebo popros tvoje ISP, aby te staticky proroutoval ze site, to by nemel byt zadny problem. Pokud by ti i pak ten server nefungoval, zkus vyhodit kompl do demilitarizovane zony( parametr DMZ nekde v nastaveni routeru) ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 147.229.9.–
Figa0
Super člen
12. 11. 2009   #10
-
0
-

Díky moc. Uz mi to funguje, ale je to strasne pomale. Jako pristuz internetu na tento server. Predpokladam, ze to je pomalym pripojenim internetu. Protoze kdyz mam momentalne omezeny internet na 384kb/s tak takovou rychlosti je ten server pripojeny k ostatnim ze?Chapu to dobre?

Nahlásit jako SPAM
IP: 87.249.146.–
Mixxy
~ Anonymní uživatel
179 příspěvků
12. 11. 2009   #11
-
0
-

Presne tak.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.101.208.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

[C#] Server — založil Mutagen

Server — založil Kubas129

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý