Dobrý večer,
mám takový problém: Chtěl jsem pomocí funkce něco vypsat ale když tu funkci zavolám, tak se mi to zobrazí v úplně nové stránce.
např. takto:
<a onMousemove="vypis">xxx </a>
<script.....
function vypis(){
document.write("sdfsdf");
}
/script>
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Newbie

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.25.21.–
Věrný člen
Zjistit počet nových příspěvků
































