Media player 11 – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Media player 11 – Offtopic – Fórum – Programujte.comMedia player 11 – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

18. 10. 2006   #1
-
0
-

Nevite nekdo jak se zbavit toho otravneho rozdeleni podle jednotlivych pismenek v prehledu umelcu a alb? Ten program se mi hrozne moc libi, jen tadyto mi trochu vadi. Od Winampu je to obrovsky krok kupredu.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
18. 10. 2006   #2
-
0
-

Ano je to krok kupředu, ale chybí mi tam ty jednoduché f-ce pro práci s playlisty jako ve Winampu. Bez nich to nebudu používat.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
New Media Enthusiast[br] http://about.me/lukaschadraba
Jan Malý
~ Redaktor
0
Grafoman
18. 10. 2006   #3
-
0
-

playlist je naprd... dřív sem použval Sonique, ale od nainstalování XP už jedu jen v WMP 10 a sem spokojen

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Malý | web: www.malyphoto.cz, @malyphoto
18. 10. 2006   #4
-
0
-

Lukas: K cemu playlisty? A navic prace s playlisty tu taky jde, ale nenapada me nic, proc bych je mel pouzivat.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
DeaLer+2
Hero
18. 10. 2006   #5
-
0
-

Já playlisty taky moc nepoužívám, ale co vám tak tam chybí jen možnost přímého vložení souboru z disku do nějakého playlistu (nevím jistě, ale nenašel jsem to). Myslím, že někde v horní části je tlačítko, který umožní vybrat typ zobrazení - pak to kdyžtak upřesním.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
18. 10. 2006   #6
-
0
-

No, tim se prepina mezi Ikony > Ikony s kratkym popiskem > Jen nazev, ale porad je to delene podle pismenek. A nejhorsi je na tom to, ze jsem se jich uz jednou nejak zbavil (nebo spise zmizely samy), ale pri dalsim prepnuti rezum se tam objevily zpatky :((

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
DeaLer+2
Hero
18. 10. 2006   #7
-
0
-

CommanderZ napsal:

No, tim se prepina mezi Ikony > Ikony s kratkym popiskem > Jen nazev, ale porad je to delene podle pismenek. A nejhorsi je na tom to, ze jsem se jich uz jednou nejak zbavil (nebo spise zmizely samy), ale pri dalsim prepnuti rezum se tam objevily zpatky :((



Nevim - teď nejsem ve Vistě, takže to nemůžu zkusit, ale myslím, že řazení do kategorií je dobrá věc a celkem to zpřehledňuje, ale nevím jak to vypnout.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
19. 10. 2006   #8
-
0
-

Nevim nevim, ale prijde mi, ze mi to tam vzdycky poprve, tesne po tom co se WMP nacte naskoci spravne (bez pismenek), ale jakmile zmenim zalozku (treba jen do Now Playing), tak se tam zase objevi :what:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
20. 11. 2006   #9
-
0
-

Nevite jestli se da nejak urcit, jaky obrzek alba se pouzije pro tu kterou skupinu? Stve me kdyz je tam zobrazeny nejaky osklivy prebal zivaku zatimco pod nim prosvita ruzek krasneho kresleneho obalu :(

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
tom*p0
Stálý člen
21. 11. 2006   #10
-
0
-

To CommanderZ: Zkus na obrázek přetáhnout myší svůj jiný.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Don't waste your time, or time will waste you.
21. 11. 2006   #11
-
0
-

To prave jde jen u alb, k artistovi to automaticky vybere obrazek nejnovejsiho alba, ktere tam mas.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

C# media player — založil Václav

Java - Javafx Media Player — založil Michal

LightScribe - média — založil yaqwsx

Py media, prehravanie — založil stanke

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý