Cteni SMS na WM zarizeni – .NET – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Cteni SMS na WM zarizeni – .NET – Fórum – Programujte.comCteni SMS na WM zarizeni – .NET – Fórum – Programujte.com

 

rybar730
Newbie
21. 1. 2010   #1
-
0
-

Zdravim,
rad bych se zeptal jestli nemate nekdo zkusenosti s WM zarizenim. Snazim se nacist zpravy z Inboxu v C#, ale zatim nejsem moc uspesny. Pouzivam SDK6 a WM6.5.
Nasel jsem zajimavy priklad na codeproject, ale ten mi stale pada a nevim kde muze byt chyba(vetsina reseni co jsem nasel byla pro WM5).
Jedine funkcni reseni je pres InTheHand ale to je pro zmenu placene(nechci vyuzivat tu Evaluation Edition).
Uvitam tedy kazdou radu! Diky

Nahlásit jako SPAM
IP: 131.207.242.–
tomas
~ Anonymní uživatel
560 příspěvků
27. 1. 2010   #2
-
0
-

ahoj, hele asi ti moc neporadim, ale jedine co vim je, ze je to dost velky problem :D to samy jako napriklad vypis poslednich volani atd..sam jsem zkousel delat jen aplikaci pro vypis poslednich volani a bylo s tim dost problemu..navic SDK6 jsou sikovny, ale bohuzel ty knihovny nepodporuji vsechno a plno veci se musi psat pres "C"ecko..napriklad jsem delal aplikaci pro vypis stavu baterie, atd..a jedine co tam vlastne je v SDK6 tak je, ze je zapojena nabijecka, neni zapojena, a podobne kraviny..ale treba neco na zjisteni KOLIK PROCENT zbyva tak to se muselo delat pres to C..
jedna vyhoda je, ze SDK6 jsou celkem DOST DOBRE popsane na MSDN..takze tam te asi odporucam..sice si tam pocitam uz koukal a pokud si tam nic moc nenasel, tak upozornuju, ze to bude asi velky problem..:(

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.45.36.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 8 hostů

Podobná vlákna

Zařízení na COM PORTU — založil scorpions-cz

Ovládání zařízení — založil BDS

C# - GAPINet a VGA zařízení — založil Jan Gruncl

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý