Setup project, instalacia dotnetfx – .NET – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Setup project, instalacia dotnetfx – .NET – Fórum – Programujte.comSetup project, instalacia dotnetfx – .NET – Fórum – Programujte.com

 

Eversmann0
Návštěvník
23. 2. 2010   #1
-
0
-

Na spustenie projektu potrebujem mat NET Framework 2.0, da sa nejako spravit, ze keby uzivatel nema nainstalovant potrebny NET, tak by sa nainstaloval primo zo setupu a nemusel to tahat z netu. dik

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.28.71.–
liborb
~ Redaktor
+18
Guru
23. 2. 2010   #2
-
0
-

Ano to lze. Používám Inno Setup, protože na WiX jsem ještě nedorostl :-), a tam to jde poměrně snadno.

Nahlásit jako SPAM
IP: 91.203.96.–
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
23. 2. 2010   #3
-
0
-

Není to vůbec těžké, podle nadpisu tedy předpokládám, že instalátor tvoříš přímo ve Visual Studio. V tom případě stačí kliknout pravým tlačítkem na ten Setup Project v Solution Exploreru, dát Properties, v novém okně kliknout na Prerequisites a tam si zvolit .NET framework. V tom samém okně máš na výběr, odkud se má .NET nainstalovat, ať už z webu Microsoftu, nebo odněkud jinud (můžeš specifikovat cestu k instalačce frameworku).

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.196.–
Eversmann0
Návštěvník
23. 2. 2010   #4
-
0
-

To Chrasty : presne tak. vybral som si stiahnut z rovnakeho miesta ako App a instalacku na dotnetfx som si dal do App Folder, takto to ale nefunguje. Pri dalsej moznosti neviem aku cestu mam zadat, ked instalacka na dotnetfx bude sucastou setupu. dik!

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.28.71.–
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
23. 2. 2010   #5
-
0
-

Tou instalací ze stejného umístění jako aplikace se myslí to, že instalačka programu a instalačka .NET budou vedle sebe, proto ti to nejde. Musím se ale přiznat, že nevím, jak v tom dialogu odkázat na soubor, který bude uvnitř instalačky tvé aplikace. Zkusil jsem i chvilku googlovat, protože mě to zajímalo, ale nic.

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.196.–
Eversmann0
Návštěvník
23. 2. 2010   #6
-
0
-

To Chrasty : Skusal som to daj do jedneho priecinku, ako pises, ale aj tak mi zacne nabiehat net. nevies co s tym?? dik!

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.28.71.–
rudolf_franek0
Stálý člen
28. 2. 2010   #7
-
0
-

Ja jsem v minulosti pouzival vyse jmenovanou moznost "Download prerequisities from the same location as my application" a fungovalo mi to celkem bez problemu. Hlavni je, ze v adresari, kde se vygeneruje setup.exe a prislusny msi soubor by mel vzniknout i adresar(e) obsahujici dane prerequisity - a pokud ne, tak nema ani cenu setup zkouset...

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.178.66.–
Eversmann0
Návštěvník
28. 2. 2010   #8
-
0
-

To rudolf_franek : uz som to rozbehal, ale neviem kde bola chyba, lebo najprv mi to neslo. funguje to, len skoda, ze sa to neda spravit, ako ked sa taha dotnetfx z netu, vypise to, ze program potrebuje NET Framework a ked potvrdis, tak to otvori stranku. takto pri setupe sa hned spusti instalacia dotnetfx bez toho, ze by si mohol upozornit uzivatela, ze je potrebny na fungovanie programu, inac diky!To rudolf_franek :

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.28.71.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 8 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý