Sit Win XP a Win 2k – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Sit Win XP a Win 2k – Offtopic – Fórum – Programujte.comSit Win XP a Win 2k – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

26. 10. 2006   #1
-
0
-

Optrebuju se sesitovat se dvema pocitaci u nas do. Na obou jsou 2k, ale ja jsem si pred dvema tydny nainstaloval XP. Pred tim to bylo naprosto bez problemu, ale ted, po te co jsem nastavil vsecko jako normalne a i firewall jsem vypnul, tak furt nic v siti nevidim (vidim svoje sdilene dokum). Na internet pres jeden s tech pocitacu pristupovat muzu bez problemu. Navic, kdyz zadam do spustit "\\punta2" (punta je jmeno toho pocitace), tak to otevre normalne okno, ve kterem byvaji stidlene polozky toho pocitace, ale ja ho vidim jen jako prazdne. Dokonce do toho prikzu muzu i pridavat jmena slozek, ketre tam opravdu maji byt a ono je to otevre - ale opet v nich nic nevidi. Ping na ani jeden z tech pocitacu pocitac nefunguje. Diky za help

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Michal Vrábel0
Návštěvník
26. 10. 2006   #2
-
0
-

Mal som tak? ist? probl?m a bolo to vo firewalle. Sk?s e?te raz po vypnut? firewallu rein?talova? sie?.
Tie firewally sa niekedy ?udne vyp?naj?. Napr. u AVG firewallu je rozdiel "Zastavi? provoz" a "Deaktivova?", to deaktivova? je a? vo vlastnostiach.
Neviem ?i som ti poradil - ale mo?no ?no.
Na ten firewall sa rad?ej e?te raz pozri.
:mno:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Sunmay píše : Při čtení tohoto příspěvku povstaňte. Ja hovorím : Pri čítaní tohoto príspevku si radšej sadnite.
26. 10. 2006   #3
-
0
-

Ja mam jen ten standartni MS firewall a ten je vypnuty

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

Win XP promenne — založil Pepa Rohlik

PC to PC ve win 2000 vs XP — založil W8eR_CZech

Instalace win. Xp — založil koudis

Win/Chrome OS — založil Forin

Diakritika Win XP — založil kadet

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý