Blíži sa ďalší ozbrojený celosvetový konflikt ? – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Blíži sa ďalší ozbrojený celosvetový konflikt ? – Offtopic – Fórum – Programujte.comBlíži sa ďalší ozbrojený celosvetový konflikt ? – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

marioff0
Expert
5. 3. 2010   #1
-
0
-

Co si myslite o momentalnej svetovej situacii, roznych vestbach (Nostradamus,Vanga, zjavenie Jana... atd....), nezacina to uz nejak moc vsetko extremne do seba zapadat ? Vsak uz staci v podstate len "skrtnut zapalkou" a v poradi 3. superkonflikt je na svete.... Dovodou by bolo viac ako dost.... Staci pouvazovat....

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.78.44.–
Škoda, že život sa nedá "sejvovať", tak že by som po zlom životnom rozhodnutí mohol začať odznova :([br] Lenivosť je matka pokroku.[br][br] http://cut.sk/ - odstrihni si dlhý link
Kobi
~ Moderátor
+1
Věrný člen
5. 3. 2010   #2
-
0
-

Věštby jsou, dle mého soudu, naprosté hovadiny. Klidně ti jich tady pár svých vyřknu...
Podle mě stačilo škrtnout zápalkou kdykoliv od konce druhé světové války, aby se rozpoutal další konflikt. Jsem rád, že nic celosvětového se zatím nestalo.

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.5.–
d.mostek0
Návštěvník
5. 3. 2010   #3
-
0
-

Záleží na tom jak věštby interpretuješ. Jak psal Kobi . Klidně teď můžu něco napsta a jsem si jistej, že se to někdy stane. Například: Bude válka. Války se vedou neustále, takže mám pravdu. Ale podle mě je nějaký další konflikt nevyhnutelný z jiného důvodu. A to proto, že začíná být přelidněno. Můj otec se učil, že na světě jsou 4 miliardy lidí. Mě učili ve škole 5 milard a dnes se učí 6 až 7 miliard. Což je během 50 let obrovský nárůst. A čim víc lidí, tím víc sporů tím víc nároků, tím víc názorů, tim víc ..... a takhe dál a dál. Je to jako balónek, který se nafukuje a jednou prstě musí prasknout.

Nahlásit jako SPAM
IP: 147.32.127.–
www.dominik-mostek.cz
w3m0
Grafoman
5. 3. 2010   #4
-
0
-

@d.mostek
Přelidnění je problém vždycky, pokud nenajdeme nějakou dobrou planetku, tak máme problém ať bude válka nebo ne.

@marioff
V tomto ohledu moc informací nemám, zprávy (TV, noviny) z politiky jsem viděl naposledy před půl rokem. A co víc, díky tomu jsem úplně v klidu. Nevědět je vždycky nejlepší způsob, jak se zbavit starostí. A, světový konflikt myslíš ze které strany? (Amerika? Francie? Nebo zase Německo?)

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.102.164.–
Sa Nata A Na. Howgh
marioff0
Expert
6. 3. 2010   #5
-
0
-

Skor mi tieto informacie boli podavane, a ja si ich uz len nasledne rozoberam :) .... Nechcem sa hadat ale niektorym ludom sa fakt vestby podarili niekolko storoci dopredu na rok presne (poniektore presnejsie), a neboli to zrovna bezne "predpokladatelne" situacie...

myslim si ze nejaky vacsi konflikt sa uz coskoro kludne moze odohrat... neviem, ale znova sa presne opakuje to co pred kazdou vacsou vojnou... uplne presne, rovnaky scenar....

napr. kriza... klasicke hrube vycistenie trhu pred naslednim docistenim (vojnou) .... vsak, ktory kseft je pre banky lepsi ako vojna... cim vacsia tym lepsie...

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.78.44.–
Škoda, že život sa nedá "sejvovať", tak že by som po zlom životnom rozhodnutí mohol začať odznova :([br] Lenivosť je matka pokroku.[br][br] http://cut.sk/ - odstrihni si dlhý link
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 5 hostů

Podobná vlákna

Funkce a další — založil Daniczech

Další semestrálka v C — založil Valik

Další kontakt na cura — založil paking

Další řádek v Javě — založil tečka

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý