Instalace win98 – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Instalace win98 – Offtopic – Fórum – Programujte.comInstalace win98 – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

Martin0
Grafoman
30. 10. 2006   #1
-
0
-

Ahoj pot?ebuju pomoc s instalac? win 98. Wokna jsem instaloval mnohokr?t a myslim ?e nejsem začátečník ale te? m?m probl?m. Sna?im se nainstalovat win98 na po??ta? s procesorem na 266MHz a m?m cca 100MB pam?ti. Po nabootov?n? za?nu instalaci. Ale poka?d? mi nasko?? chyba. Ale v?dycky n?kde jinde. Kdy? najdu baterky tak ji vyfotim?:??. Prost? b?l? okno a chyba nap?. error setup.dll. Ale poka?d? je to n?co jin?ho a n?kde jinde. Disk m?m 1GB. Zkou?el jsem vym?nit disk, instala?n? cd i mechaniku ale bez ?sp?chu. Nesetkal jste se s n???m podobn?m? Budu r?d za ka?dou radu d?ky.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
DeaLer+2
Hero
30. 10. 2006   #2
-
0
-

mates napsal:

Ahoj pot?ebuju pomoc s instalac? win 98. Wokna jsem instaloval mnohokr?t a myslim ?e nejsem začátečník ale te? m?m probl?m. Sna?im se nainstalovat win98 na po??ta? s procesorem na 266MHz a m?m cca 100MB pam?ti. Po nabootov?n? za?nu instalaci. Ale poka?d? mi nasko?? chyba. Ale v?dycky n?kde jinde. Kdy? najdu baterky tak ji vyfotim?:??. Prost? b?l? okno a chyba nap?. error setup.dll. Ale poka?d? je to n?co jin?ho a n?kde jinde. Disk m?m 1GB. Zkou?el jsem vym?nit disk, instala?n? cd i mechaniku ale bez ?sp?chu. Nesetkal jste se s n???m podobn?m? Budu r?d za ka?dou radu d?ky.



Zkus vym?nit pam??.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Smokie0
Expert
30. 10. 2006   #3
-
0
-

Nie je to trosku velka zataz na tak slaby stroj? Neviem ci tam by sa skor nehodil MS-DOS a Win 3.11

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Malý
~ Redaktor
0
Grafoman
30. 10. 2006   #4
-
0
-

Smokie napsal:

Nie je to trosku velka zataz na tak slaby stroj? Neviem ci tam by sa skor nehodil MS-DOS a Win 3.11


myslim ?e by tady 98 chodit m?li.. k?mo? m?l 133MHz, p?r ramek, malej disk a ?lapalo mu to taky, nen? t?eba to cd Win98 po?kozen??

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Malý | web: www.malyphoto.cz, @malyphoto
Martin Šmarda0
Návštěvník
31. 10. 2006   #5
-
0
-

Já rozchodil na slabém počítači, než je tvůj, i Win 2000. V tom problém není. Myslím, že by to mohl být vadný disk. Mimochodem, máš ho prázdný, nebo ne? Zkus spouštěcí disketu a pak scandisk. Taky si trochu pohraj s biosem. Může se ti tam něco hádat.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Život je pes, a pes je nejlepš přítel člověka!
Lukáš Churý
~ Šéfredaktor
+8
Hero
31. 10. 2006   #6
-
0
-

Vyměň instalační CD, na 95% je to tím. Poté prověř mechaniku a paměť.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
Martin0
Grafoman
31. 10. 2006   #7
-
0
-

Zkus vym?nit pam??.

?
to jsem zkou?el u? d??v. ale sehnal jsem si nov? a stejn? to nejde.

Nie je to trosku velka zataz na tak slaby stroj? Neviem ci tam by sa skor nehodil MS-DOS a Win 3.11

?
ne to ne u? jsem to rozchodil i na slab??m pc.

myslim ?e by tady 98 chodit m?li.. k?mo? m?l 133MHz, p?r ramek, malej disk a ?lapalo mu to taky, nen? t?eba to cd Win98 po?kozen??


zkou?el jsem dv? a ani jedno mi nejde. u? m?m sl?ben? je?t? od k?mo?e.?

J? rozchodil na slab??m po??ta?i, ne? je tv?j, i WIN 2000. V tom probl?m neni. Mysl?m, ?e by to mohl b?t vadnej disk. Mimochodem, m?? ho pr?zdnej, nebo ne? Zkus spou?t?c? disketu a pak scandisk. Taky si trochu pohraj s Biosem. M??e se ti tam n?co h?dat ...

?
disk je pr?zdnej scandisk jsem zkou?el ale p?es spou?t?c? disketu ne. to je?t? zkusim. V biosu by m?lo b?t v?e ok. to jsem taky koukal. JInak jsem taky zkou?el dva disky.

Vym?? instala?n? CD, na 95% je to t?m. Pot? prov?? mechaniku a pam??.

?
Jj zejtra bych m?l m?t nov?. Mechaniku jsem m?nil i pam?ti.

Moc d?k v?em je?t? to vyzkou??m. V?era jsem zkou?el ty pam?ti ale bez v?sledku. Je?t? jednou d?ky.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Pinkava Pavel0
Stálý člen
31. 10. 2006   #8
-
0
-

Zdrav?m,
u? je to hodn? dlouho, ale snad si vzpomenu. Kdysi jsem m?l obdobn? probl?m a nepom?halo ani spou?t?n? instalace s dostupn?mi parametry. Zkus z cd nabootovat pouze MS-DOS a z nej pak spust setupcore.exe, nebo coresetup.exe nebo .com, ted si nezvpominam na koncovku, ale proste je to neco jako setupcore. Spusti se to jako normalni instalace, akorat tam neni kontrola pameti, mista atd. a instalace by mela jit bez problemu. Jak tak na to koukam, tak asi posledni reseni... :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Něco tak nepatrného, jako je mávnutí motýlích křídel, může způsobit uragán, který zasáhne celý svět. -- teorie chaosu --
Martin0
Grafoman
31. 10. 2006   #9
-
0
-

ok dík. zkusím najít o tom něco na netu :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Martin0
Grafoman
1. 11. 2006   #10
-
0
-

tady jsem vyfotil nějaký ty chyby



Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 12 hostů

Podobná vlákna

Kreslení ve win98 — založil LJ1024

Instalace — založil papajda

Instalace — založil Ondra

Instalace — založil Aviram

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý