PROSTŘEDÍ PRO c++ ??__? – C / C++ – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

PROSTŘEDÍ PRO c++ ??__? – C / C++ – Fórum – Programujte.comPROSTŘEDÍ PRO c++ ??__? – C / C++ – Fórum – Programujte.com

 

KOUDIS
~ Anonymní uživatel
145 příspěvků
7. 4. 2010   #1
-
0
-

ahoj,
jaké je podle vás nejlepší (dobré) prostředí pro vývoj v C++ .. ted používám NetBeans, ale chtěl bych vyzkoušet něco nového ...
díky za rady ...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.92.39.–
Bald3rr0
Super člen
7. 4. 2010   #2
-
0
-

To KOUDIS : pod Windows Visual Studio od Microsoftu. Je zdarma v Express edici pro všechny. Já používám školní MSDN licenci a mám Professsionala nemůžu si stěžovat. Momentálně je i dostupná Ultimate verze beta 2 od vs 2010. Jediné, co ve VS trošičku pokulhává je Intelisence, jinak jsem naprosto spokojen a rozhodně bych neměnil.

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.100.0.–
Sibyx0
Newbie
7. 4. 2010   #3
-
0
-

Ja pouzivam C++Builder, je to super vec, ale bohuzial nieje to lacna zalezitost.

Nahlásit jako SPAM
IP: 91.148.33.–
Bald3rr0
Super člen
7. 4. 2010   #4
-
0
-

To Sibyx : Když už tu to vlákno je... O jakou verzi Builderu se jedná? Já měl čest pouze s verzí 6, která mě straší (naštěstí už dlouho nebude) 4 roky ve škole. Verze 6 byla možná ve své době vynikající IDE, ale v dnešní době naprosto nepoužitelné.

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.100.0.–
KOUDIS
~ Anonymní uživatel
145 příspěvků
7. 4. 2010   #5
-
0
-

To Bald3rr : .. mám NetBeans 6.8 ...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.92.39.–
KOUDIS
~ Anonymní uživatel
145 příspěvků
7. 4. 2010   #6
-
0
-

... bohužel já dělám hlavně pod linuxem ... třídy pro grafické výpočty, "jadra" do programu fyzikálních a pod... kdyby jste náhodou věděli o něčem (třeba i palceného ... zkušební verze je snad všude:)) .. bude velmi rad :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.92.39.–
Grungy0
Super člen
8. 4. 2010   #7
-
0
-

To KOUDIS : jednoznačne odporúčam Code::Blocks , používam ho už pár rokov a som spokojný, ide aj pod linuxom aj pod windows.

Nahlásit jako SPAM
IP: 158.193.84.–
Prvý náznak hlúposti, je pocit geniality.
Kaemon
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
8. 4. 2010   #8
-
0
-

To KOUDIS : Eclipse

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.113.86.–
Quiark0
Věrný člen
8. 4. 2010   #9
-
0
-

Vim + ctags + cpp omnicomplete ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.103.8.–
koudis
~ Anonymní uživatel
145 příspěvků
9. 4. 2010   #10
-
0
-

díky všem za rady ....

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.92.39.–
Anonymní uživatel
~ Anonymní uživatel
0 příspěvků
10. 4. 2010   #11
-
0
-

KDevelop4.0 je uz tiez v pomerne pouzitelnom stadiu (zatial je to beta, ale uz iba mesiac ;) )

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.128.199.–
ian0
Stálý člen
10. 4. 2010   #12
-
0
-

Quiark napsal:
Vim + ctags + cpp omnicomplete ;)


ANO, ještě bych přidal pluginy taglist a NERDtree

... ale Netbeans není špatné IDE, je to sice obrovská a pomalá obluda, ale to jsou z principu všechny prostředí tohohle typu, já ho navíc používám s jVi (http://jvi.sourceforge.net/) pluginem - Vim místo nativního editoru, protože mě hrozně rozčiluje, když mi editor na <Esc>ddp neprohodí řádky, ale jen to suše napíše do textu, a podobné vylomeniny, prostě jsem stále fascinován jednoduchou, elegantní, efektivní a rychlou prací s Vimem - všem ho doporučuju.

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.24.135.–
-- ian
Sibyx0
Newbie
10. 4. 2010   #13
-
0
-

To Bald3rr : C++Builder 2009 (CodeGear RAD Studio) a som zatiaľ spokojný. Jediná taká vec čo mi vadí je cena.

Nahlásit jako SPAM
IP: 91.148.33.–
fkilla0
Newbie
11. 4. 2010   #14
-
0
-

Nebolo tu este spomenute Sun Studio 12 - IDE zalozene na netbeans 6.5.1, vlastny optimalizovany kompiler pre viacero platforiem, profiler, debugger. Stahnutie zdarma po registracii, pre platformy Solaris, Open Solaris a Linux

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.173.43.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 84 hostů

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý