Rusko - Česká republika – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Rusko - Česká republika – Offtopic – Fórum – Programujte.comRusko - Česká republika – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

Llaexx0
Duch
17. 4. 2010   #1
-
0
-

Dobrý den, milí programátoři!
Bydlím v Rusku, je mi 22 let a pracuji jako programátor. NET. Já bych opravdu rád komunikovat s jejich českých kolegů, a jen s obyvateli Česká republika.
Zde jsou mé otázky:
1. Zajímavé české stránky (pomocí vyhledávání, skoro jsem nemohl najít nic), sociální sítě, atd.
2. Rysy české kultury a jazyka.
3. Vše ostatní o Česká republika.
4. Znamená to forum, moje krajané?
5. A vůbec, rozumíš mi? Používám Google Translate, a z českých do ruských, že překládá velmi nejasná. A co píši, a proto, budete pravděpodobně také těžko čitelné :smile1:

Nahlásit jako SPAM
IP: 95.189.106.–
Pokud jsem se náhodou někdo jiný říká, ne porazit. Jsem z Ruska, a velmi špatné vědět, České
17. 4. 2010   #2
-
0
-

Ahoj,
je to trochu problém. U opravdu krátkých a jednoduchých vět je Google Translate dostačující, ale u delších a složitějších vět je to k ničemu. Myslím, že tvůj předchozí příspěvek bych pochopil daleko lépe, kdyby byl napsán rusky nebo anglicky.

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.203.157.–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
yaqwsx+9
Posthunter
17. 4. 2010   #3
-
0
-

I recommend using English for comunication; because Google Tanslate cannot transate long sentences without mistakes. I am not sure, if I undestand all of the sentences translated from russian to czech.
Anyway in Czech republik are lots of people, who speak russian. But I am not one of them.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.73.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
w3m0
Grafoman
17. 4. 2010   #4
-
0
-

Hello,

Czech language is very complicated, so I think that no translator can write correct Czech sentence. For example, you have written 4. Znamená to forum, moje krajané? , but I didn't catch the meaning at all.



Ahoj,

Čeština je velmi složitý jazyk, proto žádný překladač nemůže tvořit naprosto správné české věty. Například nerozumím větě 4. Znamená to forum, moje krajané? .

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.220.200.–
Sa Nata A Na. Howgh
17. 4. 2010   #5
-
0
-

However, in SG, there is real-time translator that can translate English (resp. Czech) sentences into goa'uld's language. I hope, it will be possible in the future.

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.203.157.–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Llaexx0
Duch
18. 4. 2010   #6
-
0
-

K sozhaleniju, ja ploho znaju anglijskij. Pojetomu ja budu pisat' na treh jazykah. Nadejus', tak vy menja luchshe pojmete.
Menja davno interesovala Chehija, vasha kul'tura i vash jazyk. Ja vsegda hotel otpravit'sja v turisticheskuju poezdku v Pragu, no jeto ochen' dorogo. Pojetomu ja hotel by prosto pogovorit' s vami, uznat' bol'she pro vashu stranu.
P.S. Ja ne srazu ponjal, kto takie "goa'uld's" i pri chem tut ih jazyk. Prosto ja ne smotrel Star Gate

Unfortunately, I do not know much English. So I write in three languages. I hope so you will understand me better.
I have long been interested in the Czech Republic, your culture and your language. I always wanted to go on a tourist trip to Prague, but it is very expensive. So I would just like to talk to you, learn more about your country.
P.S. I did not realize who the "goa'uld's" and where does their language. I just do not look Star Gate

Bohužel, nevím, moc anglicky. Tak jsem se napsat ve třech jazycích. Doufám, že ano, budete mi rozumět lépe.
Já už dlouho zájem Česká republika, vaše kultura a jazyk. Vždycky jsem chtěla jet na turistickou cestu do Prahy, ale to je velmi drahé. Takže bych jen rád s vámi mluvit, dozvědět se více o vaší zemi.
P.S. Neuvědomila jsem si, kdo je "Goa'uld" a kde se jejich jazyk. Prostě to nevypadá Star Gate

Nahlásit jako SPAM
IP: 95.189.106.–
Pokud jsem se náhodou někdo jiný říká, ne porazit. Jsem z Ruska, a velmi špatné vědět, České
marioff0
Expert
18. 4. 2010   #7
-
0
-

Privet

YA iz Slovakii, vostochnogo soseda Cheshskoi Respubliki, byvshyei Chehoslovakii. YA privet·stvuyu vas zdes, s nami :)


Nahlásit jako SPAM
IP: 195.78.44.–
Škoda, že život sa nedá "sejvovať", tak že by som po zlom životnom rozhodnutí mohol začať odznova :([br] Lenivosť je matka pokroku.[br][br] http://cut.sk/ - odstrihni si dlhý link
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

Cesko - Rusko — založil Jiří Chytil

Hokej - Rusko 2007 :( — založil dalaman

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý