Soukromé zprávy – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Soukromé zprávy – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.comSoukromé zprávy – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.com

 

liborb
~ Redaktor
+18
Guru
29. 4. 2010   #1
-
0
-

Budou v Auroře také soukromé zprávy? A pokud ano, bude tam nějaká možnost jejich správy (ukládání do složek apod.)? Případně by se možná hodila i funkce blacklistu :-). Nebo to bude řešeno více komunitně? (XMPP)
EDIT: za doublepost se omlouvám - gprs :-(

Nahlásit jako SPAM
IP: 91.203.96.–
Curo
~ Šéfredaktor
+8
Hero
29. 4. 2010   #2
-
0
-

Soukromé zprávy nejsou aktuálně natolik využívané, aby se jim věnovalo tolik času. Uvidíme, jak to bude dál, soukromé zprávy samozřejmě zůstávají, ale žádná možnost správy prozatím neexistuje.

Implementovat obojí není problém (blacklist, správa...), aktuálně to však není v todo do Aurory...

Pokud by ses spokojil s odpovědí, že po ní to můžeme nasadit... :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.102.243.–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
liborb
~ Redaktor
+18
Guru
30. 4. 2010   #3
-
0
-

Jjj uspokojil si mě :smile1: . Ani by mě to nenapadlo, ale tento týden jsem byl "pod palbou", takže je výpis už pěkně dlouhý. Byl to spíš dotaz, připomínka ... nic na čem snad bazíroval :smile1: .

A ještě 2 (další) připomínky.

Jedna se týká zpráv ... moc jsem to nezkoumal, ale mám pocit, že tam nevidím všechny odpovědi, co jsem poslal. Protože jsem slušně vychovaný, tak by jich mělo být stejně jako příchozích a zdá se mi ten výpis nějaký kratší :smile1: .

A duhá se týká vkládání příspěvku. Mám pocit, že už se mi to jednou stalo. Včera jsem chtěl vložit pracně nacvakaný příspěvek. Dám vložit ... stránka se načítá ... a opravdu tam byl nový příspěvek, ale někoho jiného a můj byl v ... jjj přesně tam :smile1: .

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.166.–
Curo
~ Šéfredaktor
+8
Hero
30. 4. 2010   #4
-
0
-

Jedna se týká zpráv ... moc jsem to nezkoumal, ale mám pocit, že tam nevidím všechny odpovědi, co jsem poslal. Protože jsem slušně vychovaný, tak by jich mělo být stejně jako příchozích a zdá se mi ten výpis nějaký kratší :) .


Ano, systém je nastaven tak, že odeslané zprávy nejsou tak důležité, a proto pokud si uživatel smaže tebou psanou zprávu, zmizí i tobě, jako odeslaná. Tehdy se to prostě tak rozhodlo, nemám pro to pádnější argumenty.
Každopádně Aurora to samozřejmě řeší jinak :).

A duhá se týká vkládání příspěvku. Mám pocit, že už se mi to jednou stalo. Včera jsem chtěl vložit pracně nacvakaný příspěvek. Dám vložit ... stránka se načítá ... a opravdu tam byl nový příspěvek, ale někoho jiného a můj byl v ... jjj přesně tam :) .


Je udělaná jistá pojistka proti ztrátě psaného textu, nicméně nedovedu si představit, co se při tomto stalo. Určitě to bylo ojedinělé a určitě to je vyřešené :).

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.102.243.–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
Petrroll0
Stálý člen
30. 4. 2010   #5
-
0
-

To Curo :
2: Přesně tohle se mi stane vždycky když založím nové vlákno v Mozzile. Zkoušel jsem mazat cookies, historii, zakazovat doplňky, nic.

Nahlásit jako SPAM
IP: 92.62.224.–
liborb
~ Redaktor
+18
Guru
30. 4. 2010   #6
-
0
-

To Curo : Ok, jsou to vlastnosti systému ...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.166.–
Curo
~ Šéfredaktor
+8
Hero
30. 4. 2010   #7
-
0
-

To Petrroll : Můžeš to zkusit nasimulovat?
Zkus sem, do této diskuze, založit nové vlákno. Tebe to přesměruje na jiné vlákno? (případně kam)

Budu-li znát nějaké podrobnosti, mohu to opravit.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.102.243.–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
liborb
~ Redaktor
+18
Guru
30. 4. 2010   #8
-
0
-

To Curo : Tak se mi to stálo znovu. Píšu odpověď o manifestu a UAC do vlákna o spouštění aplikace s admin právy. A místo moji odpovědi tam najdu djanosikovu. Třeba ti to pomůže v lovu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 91.203.96.–
liborb
~ Redaktor
+18
Guru
30. 4. 2010   #9
-
0
-

To Curo : Tak dneska mi štěstí přeje. Opět u příspěvku C++ výška stromu. Tentokráte jsem se ale připravil a uložil si to do schránky :-).

Nahlásit jako SPAM
IP: 91.203.96.–
liborb
~ Redaktor
+18
Guru
30. 4. 2010   #10
-
0
-

Jo a ještě k tomu. Když vložím příspěvek, tak mě to pak hodí k němu. Když se stane ta .... tak mě to nikam nehodí. Třeba ti ta informace k něčemu bude.

Nahlásit jako SPAM
IP: 91.203.96.–
Curo
~ Šéfredaktor
+8
Hero
30. 4. 2010   #11
-
0
-

Prošetřím to, vyvodím patřičné důsledky a viníka potrestám :).

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.102.243.–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
Petrroll0
Stálý člen
1. 5. 2010   #12
-
0
-

Když založím vlákno v Hlášení chyb a návrhy tak mě to hodí na:
http://programujte.com/?akce=diskuze&kam=vlakno&tema=15727-nechce-nekdo-notebook-
Ale tam nic není - prázdná stránka.
A ještě když odpovím tak to odpověď zaregistruje a přidá, ale mě to hodí na prázdnou stránku.
http://programujte.com/pridej_prisp.php#128106
Když edituji, tak mě to editaci zaregistruje a i mě to pak hodí na tu editovanou odpověď.

EDIT: Teď jsem zkoušel založit vlákno v .NET diskuzi, první založeno v IE - bez problémů. Poté v Mozzile - nezaložilo se hodilo mě to na to založené mnou již předtím v IE.

Nahlásit jako SPAM
IP: 92.62.224.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 2 hosté

Podobná vlákna

Soukrome zpravy — založil zacatecnik

Soukromé proměnné — založil Sony

IT zprávy — založil yaqwsx

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý