Ovládání mikrofonem – Visual Basic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Ovládání mikrofonem – Visual Basic – Fórum – Programujte.comOvládání mikrofonem – Visual Basic – Fórum – Programujte.com

 

Tofifej
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
4. 5. 2010   #1
-
0
-

Ahoj,chci udělat nějaký prográmek ve kterém předvolím cestu na .exe či v kodu to již předepíši a když například řeknu do mikrofonu "skype" otevře se mi skype.exe , hledal jsem po netu ale nenašel jsem žádný popis či návod jak tohle udělat.Když tak pošlete sem,zda víte nějaké informace i mimo visual basic.Díky

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.100.186.–
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
4. 5. 2010   #2
-
0
-

takovehle veci vyvyjela uz spousta firem a ze by to bylo nejak zvlaste pouzitelne se rici primo neda...

v elektronickem svete jsem cetl clanek o tom, jak takovou detekci trochu zjednodusit tim, se ze signal prevede na 1b hloubku dat..
tj nad 0/ pod nula (idealne jednim komparatorem - nejlepe s drobnou hysterezi)... a podle toho jak priblizne dlouho jsou ty sekvence pak odhadnout co je to za prikaz.. nicmene je to vse dost narocny.. na casovani a "odchylky"

Nahlásit jako SPAM
IP: 62.168.56.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
Randy.to0
Duch
5. 5. 2010   #3
-
0
-

No nedávno jsem se ptal na shodou náhod na podobné téma na jednom forum a tam mi nějak neodepsali tak ať nedělám další téma šoupnu to sem,myslíte že je možné udělat ve VB6.0 aplikaci,popíši funkci.Po zapnutí programu se klepne na tlačítko například nahrej -> a začne se nahrávat nějaké slovo dejme tomu například řekneme " notepad " -> klikneme na stejné tlačítko a tím se zastaví nahrávání a když nyní řekneme notepad tak program zapne notepad.exe .Díky

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.100.186.–
5. 5. 2010   #4
-
0
-

To Randy.to : Takhle, syntetizéry řeči (to, co by z toho mluvenýho slova dokázalo dostat text, co člověk řekl) jsou programy, které se pokoušejí naprogramovat velké týmy opravdových profesionálů několik let. Je pravda, že syntéza řeči pokročila (umí ji už i mobilní telefony), ale napsat program, který umí to co jste tady napsali, to je tipuju si tak na doktorantskou práci na vysoké. Takže prostě a jednoduše - nemá cenu zkoušet dělat něco tak strašně složitého.

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Randy.to0
Duch
5. 5. 2010   #5
-
0
-

Garret Raziel:tak díky , né že bych to nevěděl ale tak jo uznávám máš pravdu :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.100.186.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 4 hosté

Podobná vlákna

OVladání formulářů? — založil DjHard

SLD ovladani — založil Zelenáč

2D grafika a ovládání — založil Lukfi

Ovládání zařízení — založil BDS

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý