Zaplatím za registraci – Inzerce – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Zaplatím za registraci – Inzerce – Fórum – Programujte.comZaplatím za registraci – Inzerce – Fórum – Programujte.com

 

Yety0
Stálý člen
2. 6. 2010   #1
-
0
-

Pokud vykonáte následující kroky a napíšete sem nick, pod kterým jste tam reglí, tak vám zaplatím 0,1$. Je to na 2 minuty.

Jedna se o registraci na http://www.zanulu.cz/registrace
Podminkou je ze tam uz nemas ucet, jelikoz mit dva ucty odporuje pravidlum, v pripade ze nemas, tak se prosim zaregistruj do pole 'Kdo vam zanulu.cz doporucil' dej nasledujici email: raptik@gmail.com

(Behem registrace neni nutne vyplnovat pravdive udaje, nicmene vypln alespon realne vypadajici udaje, uz jsem mel problem s tim, ze tam nekteri jedinci napsali uplne blbosti, takze prosim trosku realisticky)

Dale potvrd registraci aktivacnim emailem, ktery ti prijde na email. Timto se ti pripisi 2 kredity na prihozy. Prihlas se a prihod na Notebook a na iPod Touch.

Potřebuju sehnat, tak 50 lidí.
Platím na PayPal.
Za každého vámi získaného člověka vám zaplatím 0,1$.

Nahlásit jako SPAM
IP: 62.245.72.–
Kapitán A. J. Rimmer vesmírný dobrodruh
Krychlik
~ Anonymní uživatel
195 příspěvků
2. 6. 2010   #2
-
0
-

Husty, cele 2 koruny! A poplatek za prichozi platbu na paypalu .35 ecka, tj asi 10 kc. wow

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.128.199.–
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
2. 6. 2010   #3
-
0
-

Kamaráde, ty teda pro nás šáhneš hluboko do kapsy:D

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.196.–
Yety0
Stálý člen
2. 6. 2010   #4
-
0
-

Já jsem dostal peníze za to, že seženu co nejvíc registrací. Když mi těch lidí seženete 100, tak vám zaplatím odpovídající peníze.

Odměnu zvyšuji na 0,15$. Kdybych dal víc, tak na tom prodělám. A to bych nechtěl :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 62.245.72.–
Kapitán A. J. Rimmer vesmírný dobrodruh
Mautinek
~ Redaktor
0
Grafoman
19. 6. 2010   #5
-
0
-

To Yety : Většinou si i u lopaty za stejný čas vyděláš několikrát více, než za klikačky/registrace apod... Ale časem na to určitě přijdeš sám;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.211.37.–
Programujte.com redaktor
Sleduj mě na @MartinSimko
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 3 hosté

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý