Www.skinbook.cz – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Www.skinbook.cz – Offtopic – Fórum – Programujte.comWww.skinbook.cz – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

any
~ Anonymní uživatel
4 příspěvky
21. 6. 2010   #1
-
0
-

Zdravím, máte někdo zkušenosti se službou www.skinbook.cz?
Jak je ten shop spolehlivý?
Máte zkušenosti s kvalitou nálepek? Jak jsou přesně ořezány a jak pasují, jak drží atd.?
Máte zkušenosti?

Přemýšlím nad pořízením něčeho na můj notebook, i když bohužel zatím nemůžu v galerii najít něco, co by se mi líbilo...

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.24.189.–
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
21. 6. 2010   #2
-
0
-

Ahoj, zkušenost mám, včetně pár fotek si o tom můžeš přečíst u mě na blogu - spokojenost maximální, tu samolepku mám už asi rok a půl a pořád drží/vypadá jako nová:) http://blog.chrasty.cz/notebook-s-novym-vikem-od-skinbooku

Jo a nemusíš se vůbec omezovat na jejich galerii, můžeš použít i svůj návrh nebo něco co najdeš jinde na internetu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.196.–
any
~ Anonymní uživatel
4 příspěvky
23. 6. 2010   #3
-
0
-

Mám taky obavy o ty rozměry, jelikož můj notebook taky není v databázi

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.24.189.–
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
23. 6. 2010   #4
-
0
-

Stačí si to jenom pečlivě změřit a třeba jim to poslat na e-mail i s náčrtkem tvaru samolepky a tam to všechno popsat. Jestli chceš vyříznout třeba uprostřed kulatou díru na logo, tak není problém, stačí to změřit.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.218.–
any
~ Anonymní uživatel
4 příspěvky
23. 6. 2010   #5
-
0
-

No naštěstí je dobré to, že mám víko čistě rovné, bez žádného loga (to je jen natisknuté na víku, ale to se přelepí).

Zkusím na to mrknou jak to tam mají řešeno.

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.24.189.–
midin0
Věrný člen
23. 6. 2010   #6
-
0
-

Ahoj,
se Skinbookem jsem byl v mém jediném případě zatím veskrze spokojený. Všechno dorazí v pořádku, cena není přemrštěná, samolepka je sama o sobě kvalitní. Jedině mě štvalo to, že ačkoli jsem jasně zaškrtl "oblé rohy", tak mi dorazila samolepka s rohy klasickými. Na podpoře to pak sváděli na absenci na skladu :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.177.64.–
Zápisky z dění na FB (momentálně ve vývoji): http://fbpd.ic.cz/
any
~ Anonymní uživatel
4 příspěvky
16. 7. 2010   #7
-
0
-

Jo a nemusíš se vůbec omezovat na jejich galerii, můžeš použít i svůj návrh nebo něco co najdeš jinde na internetu.



Jak musí být ten návrh kvalitní a velký? Protože nevím kde na netu hledat nějaké obrázky a v jakém rozlišení aby to bylo po vytisknutí kvalitní?

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.24.189.–
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
16. 7. 2010   #8
-
0
-

Návrh co jsem použil já byl v rozlišení 3840x2400. Nevím jaké je přijatelné minimum.

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.196.–
klick
~ Anonymní uživatel
2 příspěvky
31. 10. 2010   #9
-
0
-

Zajímalo by mě, jak je to se zárukou pokud si polepím tímto netbook?
Přemýšlím nad něčím na netbook ze skinbooku. Je vůbec možné jej pořídit i na etbook? Problém je i v tom, že na netbooku mám uprostřed textové logo asus, které je trochu vyvýšené.

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.24.189.–
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
31. 10. 2010   #10
-
0
-

S netbookem není problém, napíšeš jim jen ty rozměry co chceš (nebo pokud je už v databázi, tak si ho jen vybereš) a je to. Logo si pak můžeš doma vyříznout žiletkou, anebo jim připsat informace navíc, kde mají ten řez udělat. Já mám třeba Lenovo, které má na víku pár informačních diod v takovém zaobleném "rámečku" a chtěl jsem, aby mi ho ořízli. Všechno jsem si pečlivě odměřil, nakreslil, popsal a bylo to, samolepka na míru:)

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.196.–
klick
~ Anonymní uživatel
2 příspěvky
31. 10. 2010   #11
-
0
-

nj, ale pochybuji, že mi budou ořezávat písmenko po písmeku asus. :D

Zajímalo by mě, jak je to ale s tou zárukou? Mám netbook v záruce, takže nevím jestli to může mít vliv?

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.161.145.–
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
31. 10. 2010   #12
-
0
-

Záruka samozřejmě zůstane, přinejhorším samolepku vezmeš a odlepíš, nezůstane po ní ani stopa (nevím, ještě jsem svoji nesundával, ale všichni to říkají:)) )

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.196.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 4 hosté

Podobná vlákna

FB LIKE and WWW — založil BoBy

Www — založil lolik

Link na www? — založil

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý