Hromadný mail – PHP – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Hromadný mail – PHP – Fórum – Programujte.comHromadný mail – PHP – Fórum – Programujte.com

 

jatt0
Newbie
28. 6. 2010   #1
-
0
-

Vie mi niekto poradiťs posielaním hromadných mailov? Na posielanie mailov pouížvam PHPmail. Ak však pridáte cez AddAddress, príjemcov vidia všetci a to samozrejme nikto nechce ... Je tu ešte možnosť pridaťpríjemcov cez AddBCC ale to mi príde nevhodné lebo doručený mail neobsahuje príjemcu ... Neskúšal som koľko mailov je schopná táto trieda poslať ale jedná sa mi o stovky emailových adries....
Ak mi budete radiťCron, tak nemám tušenie o čo ide a ani ako to funguje :D ale niečo som tu už o tom čítal....

Vopred ďakujem

Nahlásit jako SPAM
IP: 79.153.23.–
Bryant
~ Moderátor
0
Stálý člen
29. 6. 2010   #2
-
0
-

To jatt : Měl si asi namysli třídu PHPmailer ;), asi to nebude nejšetrnější řešení, ale cyklus while by ti nevyhovoval? :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 94.138.99.–
„Bez činu zůstává i nejkrásnější myšlenka bezcennou.“
— Móhandás Karamčand Gándhí
Prog.0
Věrný člen
29. 6. 2010   #3
-
0
-

pozri aj: http://programujte.com/?akce=diskuze&kam=vlakno&tema=15964-smtp-vs-mail-

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.16.38.–
Prog.
CZechBoY+4
Věrný člen
29. 6. 2010   #4
-
0
-

No kdyby to byla stejná zpráva tak je tam můžeš naházet přes skrytou kopii

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.192.10.–
Anonymní uživatel
~ Anonymní uživatel
0 příspěvků
29. 6. 2010   #5
-
0
-

To CZechBoY : A to BCC je co?

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.211.51.–
CZechBoY+4
Věrný člen
29. 6. 2010   #6
-
0
-

skrytá kopie :smile11:

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.192.10.–
jatt0
Newbie
29. 6. 2010   #7
-
0
-

Ano jasné je to PHPmailer. Jedna z možností je skrytá kópia ...

Cyklus by bol fajn len som si neni istý do kedy bude bežať tento cyklus pri 100-500 príjemcoch a či nepresiahne dovolený čas.

A samozrejme ten článok som čítal ale Unix a Cron mi nič nehovorí a samozrejme ani nemám záujem sa ich učiť... :D ...

Zaujímalo by ma nejaké programové riešenie ale ako vydím ani Vás nenapadá nič rozumné presne tak ako mňa ...

Skúste ešte niečo ... viac hláv viac rozumu ... Dík

Nahlásit jako SPAM
IP: 79.153.23.–
z_moravec
~ Redaktor
+3
Posthunter
29. 6. 2010   #8
-
0
-

To jatt : Pokud jedeš na nějakém freehostingu, tak nic lepšího nevymyslíš. Pokud máš zaplacený kvalitnější hosting, tak překonej lenost a podívej se na crona. Je to otázka pár minut a poběží ti to bez problémů.

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.110.–
Spát lze čtyři hodiny denně, spát déle je nemístný přepych.
Thomas Alva Edison
jatt0
Newbie
29. 6. 2010   #9
-
0
-

To z_moravec : Bežím na vlastnom serveri, a myslím že tam mám Ubuntu :D. Takže jednoduchšie riešenie neexistuje .. Skús aspoň načrtnúť ako to cez ten cron beží ... ak to dobre chápem tak v stanovený čas spustí skcript .. napríklad hrombadny_mail.php .... ???? .... Dík za odpovede...

Nahlásit jako SPAM
IP: 79.153.23.–
z_moravec
~ Redaktor
+3
Posthunter
29. 6. 2010   #10
-
0
-

To jatt : Přesně tak, cronu jen nastavíš, že má spouštět daný skript třeba každých 5 minut. Zbytek řešíš přímo ve skriptu. Např. si do db uložíš všechny maily, které chceš odeslat a budeš je posílat po 50 při každém spuštění skriptu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.110.–
Spát lze čtyři hodiny denně, spát déle je nemístný přepych.
Thomas Alva Edison
CZechBoY+4
Věrný člen
30. 6. 2010   #11
-
0
-

jj a pak vždycky pošleš Query a UPADATEneš stav jako vyrizeno=1 aby už se to tam neodesílalo
za 5minut můžeš odeslat třeba 5emailů(většinou to bývá jeden za minutu, ale mě jde víc, divný...), pošleš dotaz do databáze žes to už odeslal aby si to pořád neodesílal těm stejným 5 lidem pořád dokola :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.192.10.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 10 hostů

Podobná vlákna

Hromadný convert — založil rycmond

Hromadný insert — založil Paja2

Hromadný upload fotek — založil Paja2

Hromadný upload súborov... ? — založil Tocimanko

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý