NHL 09 – Hry – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

NHL 09 – Hry – Fórum – Programujte.comNHL 09 – Hry – Fórum – Programujte.com

 

nvním
~ Anonymní uživatel
3 příspěvky
17. 7. 2010   #1
-
0
-

Zdravím, předem bych chtěl upozornit, že co se týká her, tak tomu vůbec nerozumím, jelikož nehraji.

Rozhodl jsem se, že bych si pořídil NHL na notebook. Nejnovější verze je asi 09.
Chci kupovat zde:
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514032J0V42JBLKI

Zajímalo by mě jestli mi to utáhne bez problému notebook Toshiba satellite A200 1S9
Mám visty. Nevím jestli bude stačit procák, 1GB RAM a hlavně grafika?

Jak je to s licencí hry? Můžu ji pak nainstalovat na více pc? Popřípadě jestli ji můžu použít i na novém NB?

Jedině co mi tak trochu vadí je, že se tam neuvádí podpora win7. Tato hra na win7 nejede? Zatím mám sice visty, ale chystám se časem na upgrade na win7.

PLS help. Díky.

P.S.: jelikož jsem z Brna, tak mám alfu poblíž, proto bych volil alfu...

P.S.2.: máte s touto hrou zkušenosti? Vyplatí se mi ta investice? Četl jsem teď trochu negativní recenzi, takže váhám...

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.24.189.–
zdenda
~ Anonymní uživatel
257 příspěvků
18. 7. 2010   #2
-
0
-

Železo to utáhne, na W7 to běží, na nový NB si to můžeš nainstalovat, jestli Tě hokej baví, tak to za koupi stojí.

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.211.51.–
nvním
~ Anonymní uživatel
3 příspěvky
9. 8. 2010   #3
-
0
-

Mám otázečku. Je v nhl 09 pro pc možnost hraní dvou hráču proti sobě na jednom pc?
Dá se to? Jak to funguje?

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.24.189.–
gatuso0
Stálý člen
9. 8. 2010   #4
-
0
-

Ano dá se. Funguje to tak že jeden hraje na klávesnici a druhý na yoisticku nebo oba na klávesnici, také samozřejmě můžete oba hrát na yoisticku.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.51.–
HTML & CSS3 kodér na volné noze.
www.vlastimilfiser.cz
nvnim
~ Anonymní uživatel
3 příspěvky
14. 12. 2010   #5
-
0
-

Máte někdo reálné zkušenosti s během nhl 09 na windows 7. Měl jsem tuto hru na vistách, kde běžela bez problému. Teď jsem upgradul na w7 a rád bych si ji tam opět hodil. Jen nevím, jestli to pojede, když to není uváděno. Mám čistý systém, takže bych to nerad jen tak zkoušel a popřípadě si zbytečně systém zaprasil.
Máte přímo osobní zkušenosti?
Díky

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.24.189.–
help
~ Anonymní uživatel
2 příspěvky
25. 3. 2013   #6
-
0
-

Poraďte mi pls jak mám v nhl 09 nastavit hrani proti sobě na klavesnicich ?????

Zasláno z mobilního telefonu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.176.227.–
StihacCZ0
Newbie
16. 8. 2014   #7
-
0
-

#5 nvnim
Zaprasení by ses neměl bát, disk si můžeš defragmentovat, protože hra bude mít fragmentované soubory. Jinak na W7, můžeš zkusit řežim kompatibility, např. s WinXP, ale nemyslim si, že by to nešlo.

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.181.220.–
Od malička dělám v Game Makeru a od 13ti let píšu GML kód. V GM8 tvořím hry pro Windows a v GM Studio pro Android. Věnuji se HTML, CSS, Java Scriptu a knihovně jQuery a hraji se Small Basicem.
StihacCZ0
Newbie
16. 8. 2014   #8
-
0
-

#6 help
To myslím, že ani nejde

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.181.220.–
Od malička dělám v Game Makeru a od 13ti let píšu GML kód. V GM8 tvořím hry pro Windows a v GM Studio pro Android. Věnuji se HTML, CSS, Java Scriptu a knihovně jQuery a hraji se Small Basicem.
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 3 hosté

Podobná vlákna

NHL 09 - Bodycheck — založil Tomas

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý