Tapatalk – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Tapatalk – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.comTapatalk – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.com

 

27. 7. 2010   #1
-
0
-

Zdar, chtel bych se zeptat jestli je do aurory planovana podpora aplikace tapatalk. V posledni dobe je hodne vyuzivana pro pristup z mobilnich zarizeni.
Odeslano z mobilu, proto chybi diakritika.

Nahlásit jako SPAM
IP: 92.62.224.–
Curo
~ Šéfredaktor
+8
Hero
27. 7. 2010   #2
-
0
-

V době vydání asi ne, nicméně pošleš-li nějaký odkaz jak vypadá implementace apod., pak bychom nad tím mohli uvažovat.

Nahlásit jako SPAM
IP: 109.164.4.–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
Curo
~ Šéfredaktor
+8
Hero
27. 7. 2010   #3
-
0
-

Ještě bych rád dodal, že neplánujeme žádnou mobilní verzi webu - v dnešní době už k tomu není moc důvod - buď díky Opeře Turbo nebo díky podpoře standardů napříč mobilními prohlížeči.

Klást jako argument množství přenesených dat snad už takový smysl dnes nemá, altervativou je právě buď Opera Turbo nebo vypnutí obrázků, například.

Programujte bude mít mobilní jen náhled (tedy co nového se na webu děje), ale samotné sekce, články apod. již nebudou mít svoji mobilní verzi.

Nicméně aplikaci různých fičur apod. nezavrhujeme a plánujeme některé aplikovat, mohou-li mít užitek.

Nahlásit jako SPAM
IP: 109.164.4.–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
Petrroll0
Stálý člen
27. 7. 2010   #4
-
0
-

Mobilní verze webu je k ničemu, s tím souhlasím. Kór když se zobrazuje automaticky, pak na mobilech s větším displejem 3.2'+ přepínat do normální je docela otrava.
Jak se tak koukám, tak je to formou plug-inu do fora. Zatím je jich podporováno ale jen "pár" phpBB3 3.0.x, vBulletin 3.7.x/3.8.x/4.0.x, Invision Power Board (IPB) 3.0.x and Simple Machine Forum (SMF) 1.1.x/2.0.x.

Nahlásit jako SPAM
IP: 92.62.224.–
Curo
~ Šéfredaktor
+8
Hero
27. 7. 2010   #5
-
0
-

To Petrroll : Ale mělo by to mít nějakou specifikaci, ne? Nebo to je šířeno opravdu pouze jako plugin?

Nahlásit jako SPAM
IP: 109.164.4.–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
Petrroll0
Stálý člen
27. 7. 2010   #6
-
0
-

Upřímně, nevím. Zas tak moc jsem nezjišťoval, dál to pouští přes registraci. Jinde jsem moc nic nehledal. Jediný můj prozatimní zdroj informací je zde: http://www.tapatalk.com/plugin.php

Nahlásit jako SPAM
IP: 92.62.224.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 3 hosté

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý