Vyvážení barev pouze na některé vrstvy – Photoshop – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Vyvážení barev pouze na některé vrstvy – Photoshop – Fórum – Programujte.comVyvážení barev pouze na některé vrstvy – Photoshop – Fórum – Programujte.com

 

Suchos
~ Anonymní uživatel
7 příspěvků
2. 8. 2010   #1
-
0
-

Dobrý den,
potřeboval bych radu ohledne vrstev a vyvážení barev.
Zkrátka chci pridat pod vyvážení barev a nejaké vrstvy další vrstvu, ale nechci aby měla pozmeněné barvy. Prostě aby byly barvy normální.
více poznáte snad z obrázku
http://www.suchla.hu.cz/photohelp.jpg

Ta vrstva Layer 1 je ten orel a původně je čerobílej se žlutýma očima.

předem díky za radu

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.192.0.–
Master2222
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
3. 8. 2010   #2
-
0
-

Ahoj,

klikni si na to vyvážení barev, přidej masku a tu vyplň černou barvu. Kde ji přidat, je přiloženym obrázku. Pořád zůstaň v té masce a jen zmáčkni CTRL a klikni na vrstvu, u které chceš, aby zůstala "obarvená". Jestliže už máš hotový výběr, tak už jen zmáčkni Delete a v masce by se mělo objevit bíle místo a vrstva by měla být obarvená. To opakuj i pro druhou vrstvu.

Doufám, že ti to pomůže a že jsi mě pochopil.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.100.11.–
Suchos
~ Anonymní uživatel
7 příspěvků
3. 8. 2010   #3
-
0
-

To Master2222 :
bohužel, nevím co dělám špatně, ale nejde mi to....chtěl bych navrhnout, myslím,že by to bylo jednodušší, zda by jste mi nedal váš email, já bych vám zaslal onen soubor, a vy by jste mi obarvil jen některé ty vrstvy...pokud by jste mi mohl takto pomoct, napiště mi na email ladasuchanek@seznam.cz

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.192.0.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý