Trička s logem programujte – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Trička s logem programujte – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.comTrička s logem programujte – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.com

 

Honza0
Stálý člen
8. 11. 2006   #1
-
0
-

Nějak nám tenhle projekt usnul, než Co s tim trochu pohnout, stačilo by jen zjistit, jestli bude o trička seriozní zájem. Nemyslím samozřejmě založit thread, kde by všichni křičeli: "jo, to bude super", "já chci taky jedno"....., ale provázat objednávku trika s accountem, např v menu uživatele by mohl být jednoduchej formulářek stylu: chci triko - ano, barva - bílý, množství 5... No, a dejmetomu za měsíc či dva, by se admin podíval kolik má objednávek a podle toho sdělil buď, "přátelé, je vás málo, trika nebudou", ok, nedá se nic dělat, problém uzavřen, nebo: "mám tu 100 objednávek, tak každej mi pošlete 200CZK za 1 kus na účet a za měsíc máte triko doma" Samozřejmě by byl problém s rozesíláním, v ceně by asi byla i mzda baliče a rozesílatele, pochybuju o tom, že by tuhle otrockou práci dělal někdo zadarmo.... No, nějak jsem se rozepsal. Prostě, jen by mě zajímalo, co si o tom myslíte.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
-- ian
8. 11. 2006   #2
-
0
-

To ian:

1) Tohle řeš na redakční nástěnce
2) nevím jestli jsi redaktor, ale ty trika byly asi myšleny jenom pro redaktory - zat

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
New Media Enthusiast[br] http://about.me/lukaschadraba
Lukáš Churý
~ Šéfredaktor
+8
Hero
8. 11. 2006   #3
-
0
-

To Luk?? Chadraba: Nen? pravda, tri?ka budou ur?ena i pro ?ten??e!
To ian: nevím p?esn?, kolik bude st?t v?sledn? tri?ko, ale baln? by bylo zdarma. Ostatn? to zabal?m do pap?ru, nejsou pot?eba ??dn? desky ?i tak, proto?e je to l?tka. Po?tovn? samoz?ejm? bude p?ipo?teno, to u? si nem??u dovolit platit.

A tak? ??m v?ce velikost? a barev bude, t?m bude v?sledn? cena tri?ka dra???, mus?me zvolit vhodn? kompromis.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
8. 11. 2006   #4
-
0
-

To Curo: Jj já jsem jenom konstatoval, že o tom nic nevím. Dobře. Good.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
New Media Enthusiast[br] http://about.me/lukaschadraba
Martin Šimko
~ Redaktor
0
Grafoman
8. 11. 2006   #5
-
0
-

Trička by byla určitě dobrá, jsem pro. Jde o to jestli by o ně byl zájem...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Programujte.com redaktor
Sleduj mě na @MartinSimko
Honza0
Stálý člen
9. 11. 2006   #6
-
0
-

Mautinek píše:#
# Trička by byla určitě dobrá, jsem pro. Jde o to jestli by o ní byl zájem...


no, a to je třeba zjistit, jak jsem psal nahoře

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
-- ian
Richard Kaliarik0
Super člen
9. 11. 2006   #7
-
0
-

aj já súhlasim,a můžú to potom dostať aj slováci???

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Today was a good day... ICE CUBE
Lukáš Churý
~ Šéfredaktor
+8
Hero
9. 11. 2006   #8
-
0
-

No, muzou, ale asi bude lepsi, kdyz se to nejak domluvi, posle se to jednomu slovakovi a ten to rozesle.. ve vysledku to budete mit levnejsi (ptz postoven na slovensko je VELMI drahe).

Zatim to vypada, ze tricko bude stat +- 150 Kč. (1 potisk na prsou s výherním logem).

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
Ondrej0
Duch
9. 11. 2006   #9
-
0
-

jednoznacne som za

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Martin0
Newbie
9. 11. 2006   #10
-
0
-

taky jsem pro

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Hřbitovy jsou plné lidí, kteří si mysleli že jsou nenahraditelní
Lukáš Churý
~ Šéfredaktor
+8
Hero
10. 11. 2006   #11
-
0
-

Cena trička s poštovným bude cca 200 Kč, pro slovenské čtenáře cca 250 Kč. (dražší poštovný).
Ještě se bude měnit a také záleží na počtu kusů.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
10. 11. 2006   #12
-
0
-

a bude v?ce barev a velikost

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Lukáš Churý
~ Šéfredaktor
+8
Hero
10. 11. 2006   #13
-
0
-

Ano, volitelně si můžete vybrat velikost i barvu. Za chvíli zde dám soupis..

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
Richard Kaliarik0
Super člen
10. 11. 2006   #14
-
0
-

?:ms_0009:?myslíte na všetko

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Today was a good day... ICE CUBE
Lukáš Churý
~ Šéfredaktor
+8
Hero
11. 11. 2006   #15
-
0
-

Tak jsme to probrali s redaktory a výsledek je takový, že velikost si můžete vybrat z:
S-M-L-XL-XXL
a barev pouze tmavých:
černá a tmavě modrá.

Trička:
180 g/m?, 100% bavlna/ cotton
krátký rukáv, kulatý výstřih.

Díky tomu, že jsme vybrali kvalitnější materiál, je na výběr pouze tyto 2 barvy. Kdybychom použili materiál 150g/m?, bylo by na výběr z cca 10ti barev, ale trička samotná by nebyla tak kvalitní.

Budou tyto 2 barvy stačit?

Cena 200 Kč nebo 320 Sk (=250Kč).
Započteno balné i poštovné. Vyhovujíc

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
Honza0
Stálý člen
12. 11. 2006   #16
-
0
-

Mohla by tam být i bílá barva, pokud si dobře pamatuju, tak to vítězné logo by se k bílé hodilo, ne? Ale pokud by to bylo za cenu horšího materiálu, tak rozhodně ne. Jinak je to paráda!

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
-- ian
Lukáš Churý
~ Šéfredaktor
+8
Hero
12. 11. 2006   #17
-
0
-

To ian: Problém je v tom, že by se musely připravit 2 tiskové logotypy, tím pádem by to bylo ve výsledku opět dražší (jeden pro bílé tričko a 1 pro ostatní barevné). :ms_0140:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
Honza0
Stálý člen
12. 11. 2006   #18
-
0
-

Curo píše:#
# To ian: Probl?m je v tom,?e by se museli p?ipravit 2 tiskov? logotypy, t?m p?dem by to bylo ve v?sledku op?t dra??? (jeden pro b?l? tri?ko a 1 proostatn? barevn?). :ms_0140:


aha, tak v tom p??pad? je to to jasn?, ka?lem na b?lou.
m.j. v?iml jsem si v menu u?ivatele VS, p?epokl?d?m variabiln? symbol k identifikaci platby. Skv?le! Ur?it? o tri?k?ch nap??ete velk? ?l?nek, aby se o tom dozv?d?li i ?ten??i, kte?? ne?tou tenhle thread.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
-- ian
Lukáš Churý
~ Šéfredaktor
+8
Hero
12. 11. 2006   #19
-
0
-

ian píše:#
#

Curo píše:#
# To ian: Problém je v tom,že by se museli připravit 2 tiskové logotypy, tím pádem by to bylo ve výsledku opět dražší (jeden pro bílá tričko a 1 proostatní barevné). :ms_0140:

#
#aha, tak v tom případě je to to jasné, kašlem na bílou. #
#m.j. všiml jsem si v menu uživatele VS, přepokládám variabilní symbol k identifikaci platby. Skvěle! Určitě o tričkách napíšete velký článek, aby se o tom dozvěděli i čtenáři, kteří nečtou tenhle thread.


Jj, je to VS pro právě trička. Jistě, bude napsán, kolik myslíte, že by lidí mělo zájem?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
Honza0
Stálý člen
12. 11. 2006   #20
-
0
-

Nev?m, m?l by se ud?lat n?jak? pr?zkum, nap?. tak, jak jsem navrhoval tady na za??tku. Prost? ud?lat v?cem?n? z?vaznou p?ihl??ku, kde by se vypl?ovali informace o po?tu a barv? tri?ek a pak samoz?ejm? adresa. Tak? by to cht?lo ud?lat tomu tady na webu n?jak? promo a t?eba za m?s?c zjistit kolik lid? m? z?jem a jestli se to vůbec vyplat?. T?eba bude takov? zajem, ?e dostaneme na ten potisk mno?stevn? slevu :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
-- ian
Tom?? Jan?0
Newbie
12. 11. 2006   #21
-
0
-

(nezavazne) ja bych si jedno vzal, ale nejdriv by to mozna chtelo naky foto...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Martin0
Grafoman
13. 11. 2006   #22
-
0
-

J?bych m?l taky z?jem. Jinak jestli se k tomu mohu vyj?d?it. Vybral bych jeden typ tri?ka. Mysl?m t?m jednu barvu a stejn? potisk. Kdyby bylo v?ce mo?nst? bude to samoz?ejm? st?t v?ce a bude v tom bordel. Teda my ho v tom aspo? m?li kdy? jsme nab?zeli v?ce tri?ek. Jinak mysl?m ?e by z?jem byl. Hodil bych na index n?jak? ?l?nek a odkaz na n?jakou z?vaznou p?ihl??ku jak u? psal ian. Do 500K? jsem ochoten zaplatit. ??m m?? t?m samoz?ejm? l?pe ?:ms_0011:?. Ale za 200 ho beru v?emi deseti kdy? se n?co nepokaz

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
mates0
Grafoman
9. 11. 2007   #23
-
0
-

Já vím jsem otravnej. Už jsem psal i do coe.programujte.com ale jak vypadaj trička?? ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.161.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 4 hosté

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý