Spustenie aplikaciee po starte a nastavenia – .NET – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Spustenie aplikaciee po starte a nastavenia – .NET – Fórum – Programujte.comSpustenie aplikaciee po starte a nastavenia – .NET – Fórum – Programujte.com

 

dartanan0
Newbie
30. 9. 2010   #1
-
0
-

Dobry den,
chcel by som, aby sa mi spustala aplikacia po starte automaticky, to by som vedel urobit.
Chcel by som ale, aby okno aplikacie bolo skryte a po napisani kodu aby sa mi ukazalo.
Neviem ci som vam to dobre opisal, ale snad hej
aplikacia by bezala, len by nemala okno a po napisani urciteho slova by sa objavilo okno aplikacie.
Viete mi s tym pomoct?

Nahlásit jako SPAM
IP: 147.232.163.–
liborb
~ Redaktor
+18
Guru
30. 9. 2010   #2
-
0
-

Skryté okno po startu asi dokážeš, ne?

A co se týká zadávání hesla ... když okno není vidět, tak nedostane fokus a tak ho není kam napsat, takže si musíš vypomoci přes keyboard hook, tj. sledovat "provoz" na klávesnici a když se sejde očekávaná kombinace, tak vykonat potřebné.

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.80.52.–
dartanan0
Newbie
30. 9. 2010   #3
-
0
-

no skryt okno po startu neviem, ale bol by som ti velmi vdacny, keby si mi s tym pomohol,

a to s klavesnicou, tiez sam nedokazem, takze sa obracam s prosou na teba

Nahlásit jako SPAM
IP: 147.232.162.–
liborb
~ Redaktor
+18
Guru
30. 9. 2010   #4
-
0
-

Takže jestli to dobře chápu, tak si vymyslel aplikaci a po mě chceš, abych ti jí naprogramoval ... :smile1:

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.80.52.–
dartanan0
Newbie
30. 9. 2010   #5
-
0
-

nie, takto som to nemyslel, ja mam aplikaciu hotovou, len toto by som chcel dorobit

Nahlásit jako SPAM
IP: 147.232.163.–
liborb
~ Redaktor
+18
Guru
30. 9. 2010   #6
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: 78.80.52.–
dartanan0
Newbie
30. 9. 2010   #7
-
0
-

zdar, to s klavesnicou uz mam poriesene, odchytava to dobre, akurat mam problem so skrytim okna.
skusal som form.visible alebo form.hide ale ani jedno z toho nie je podporovane
ako to potom mam urobit?

Nahlásit jako SPAM
IP: 147.232.177.–
liborb
~ Redaktor
+18
Guru
30. 9. 2010   #8
-
0
-

Property Visible by mělo existovat, ale je pravda, že skrýt formulář po startu není úplně tak vyhledávaná funkce :). Nikdy jsem to nepotřeboval, takže bych zkusil nastavit Visible na false při zobrazení formu (nebo zavolal Hide), ale je to tak trochu střílení od boku.

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.189.142.–
dartanan0
Newbie
3. 10. 2010   #9
-
0
-

ono to s tym skrytim nebude jednoduche, ja chcem aby to bezalo len ako proces, no ale tak uz tri dni hladam na webe a stale sa mi nepodarilo najst nieco, co by fungovalo :smile10:

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.119.127.–
liborb
~ Redaktor
+18
Guru
3. 10. 2010   #10
-
0
-

Tak proč vytváříš okenní aplikaci, ale chceš "obyčejný" proces? Takže platí teze: proč vytvářet aplikaci se skrytým oknem, když můžu vytvořit aplikaci bez okna.

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.189.142.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 13 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý