Software pro stahování webů – Software – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Software pro stahování webů – Software – Fórum – Programujte.comSoftware pro stahování webů – Software – Fórum – Programujte.com

 

Martin0
Grafoman
14. 11. 2006   #1
-
0
-

Neznáte někdo nějaký software pro stahování stránek z webů. Chci si například uložit nějakou zajímavou stránku ale když si ji uložim mám ji bez obrázků atd. Já znám HTTrack Website Copier. Neznáte něco jiného?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
14. 11. 2006   #2
-
0
-

Free Download Manager

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Martin0
Grafoman
15. 11. 2006   #3
-
0
-

CommanderZ píše:#
# Free Download Manager


dík, vyzkouším.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
dalaman0
Věrný člen
15. 11. 2006   #4
-
0
-

To mates: Teleport Pro som par krat pouzil... Ale v tejto oblasti SW sa nevyznam, tak je mozne ze su aj lepsie :ms_0668:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Lepšie je mať psa na saláme ako salámu pod psom !!!
Martin0
Grafoman
15. 11. 2006   #5
-
0
-

To dalaman:JJ, chápu. Ale jsem rád za každý příspěvek. Určitě vyzkouším.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
15. 11. 2006   #6
-
0
-

Ted me napadlo...co pouzivas za prohlizec? Vzdyt prohlizec by mel byt schopen ulozit stranku i se vsemi soubory potrebnymi k jejimu behu.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Josef Vítů0
Super člen
18. 11. 2006   #7
-
0
-

To CommanderZ: Má přeci v podpisu Opera 4ever :ms_0021: Takže nejspíš Operu, která umí ukládat bez problémů.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Martin0
Grafoman
19. 11. 2006   #8
-
0
-

josi.ow píše:#
# To CommanderZ: Má přeci v podpisu Opera 4ever :ms_0021: Takže nejspíš Operu, která umí ukládat bez problémů.


používám operu. ale chtěl bych, když uložím nějakou stránku se mi uložily i obrázky ze stránky. to mi ale v opeře nejde.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Josef Vítů0
Super člen
20. 11. 2006   #9
-
0
-

To mates: Při ukládání musíš uložit jako typ "HTML soubor s obrázky". Pak se ti uloží HTML soubor a ještě složka s obrázky a dalším obsahem (CSS, JavaScripty, ...).

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Martin0
Grafoman
20. 11. 2006   #10
-
0
-

josi.ow píše:#
# To mates: Při ukládání musíš uložit jako typ "HTML soubor s obrázky". Pak se ti uloží HTML soubor a ještě složka s obrázky a dalším obsahem (CSS, JavaScripty, ...).


jo super to je ono. jak jednoduché díky

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Josef Vítů0
Super člen
22. 11. 2006   #11
-
0
-

To mates: Není zač.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý