Knižnica, ktorá sťahuje - prepis na asynchornu – .NET – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Knižnica, ktorá sťahuje - prepis na asynchornu – .NET – Fórum – Programujte.comKnižnica, ktorá sťahuje - prepis na asynchornu – .NET – Fórum – Programujte.com

 

yterbium0
Stálý člen
4. 12. 2010   #1
-
0
-

zdravím,

mám napísanú knižnicu, ktorá mi sťahuje nejaké info pomocou webClienta a vracia mi nejakú časť z wc.DownloadString.


Zaujímalo by ma, ako by som túto knižnicu prepísal do "asynchroneho modu", to značí že by som použil wc.AsyncDownloadString,

a vrátill hodnotu vo vc.downloaded_completed. Len nejako mi nie je jasné, ako vrátiť túto hodnotu naspať do hlavnej aplikácii.
A dalo by sa aj ukázať nejako pomocou download_progress koľko ešte ostáva?

Nahlásit jako SPAM
IP: 188.167.3.–
liborb
~ Redaktor
+18
Guru
4. 12. 2010   #2
-
0
-

Obecně je to tak, že zavoláním asynchronní funkce ihned vrací (návratová hodnota je k tomu, aby se vědělo, že jsou např. parametry v pořádku apod.) řízení do hlavní aplikace. O výsledku se tedy musíš dozvědět jinak, a to je tzv. callback. Hlavní aplikace si zaregistruje u volaného funkci/rozhraní, které slouží k notifikaci volajícího. Samozřejmě nemusíš jen oznamovat výsledek, ale i průběh.

Nahlásit jako SPAM
IP: 91.203.96.–
yterbium0
Stálý člen
5. 12. 2010   #3
-
0
-

no to callback bude pravdepodobne to, čo som hľadal.

Ešte si o tom niečo poštudujem, a ak náhodou nejaký problém skúsím napísať

Ale zatiaľ díky :smile4:

Nahlásit jako SPAM
IP: 95.102.94.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 8 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý