Kolik je běžná cena za tvorbu webu a jeho udržování? – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Kolik je běžná cena za tvorbu webu a jeho udržování? – Offtopic – Fórum – Programujte.comKolik je běžná cena za tvorbu webu a jeho udržování? – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

Barbora
~ Anonymní uživatel
3 příspěvky
4. 2. 2011   #1
-
0
-

Zdravím, rozjíždím kosmetické studio a chci si nechat udělat www stránky. Nemám vůbec přehled, kolik je taková běžná cena za udělání komletního webu. Můžete mi někdo poradit, za kolik můžu mít normální stránky? Když nenapíšete rozsah konkrétních cen, uvítám, když mi dáte aspoň typ, kde můžu takový ceník běžných cen najít. (Nechci aby mě někdo při nabídce okradl.) Díky. B.

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.179.119.–
z_moravec
~ Redaktor
+3
Posthunter
4. 2. 2011   #2
-
0
-

Co na tom webu chceš mít? Jenom statickou prezentaci nebo i nějaké formuláře, flash a další kravinky?

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.110.–
Spát lze čtyři hodiny denně, spát déle je nemístný přepych.
Thomas Alva Edison
Bára
~ Anonymní uživatel
21 příspěvků
12. 2. 2011   #3
-
0
-

Se oml, byla jsem několik dní mimo.
Nechci žádný "kravinky", blikání, točení.
Asi stránky s několika odkazy - tak jak je to vidět běžně na podobných sstránkách: něco o firmě - kvalifikace atd., kontakty + kde nás najdete, služby které nabízíme, nějakej pokec o tom co která služba obsahuje a jak působí, možná i pár rad pro lidi před návštěvou a po ní.
Dá se to udělat staticky?
D9ky

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.179.119.–
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
12. 2. 2011   #4
-
0
-

Dá se to udělat staticky jen s HTML a CSS, ale s ohledem na pozdější udržování to není úplně pohodlné, příjemnější je nasadit nějaký redakční systém.

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.196.–
VFiser0
Stálý člen
13. 2. 2011   #5
-
0
-

Dobrý den, tvořím webové stránky.
Můžeme se dohodnout na velmi lákavé ceně, jelikož hledám reference do svého portfólia.
Mám vytvořený i svůj redakční systém, takže budete moci přidávat články velmi jednoduše a přehledně, pokud by jste ale trvala na spravovaní vašich stránek, problém v tom nevidím.


Pokud máte zájem, ozvěte se,
Vlastimil Fišer

E-mail: vfiser@live.com

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.2.–
HTML & CSS3 kodér na volné noze.
www.vlastimilfiser.cz
favebo
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
8. 5. 2014   #6
-
0
-

Dobry den
Jsem fotografka prirody a zvirat .Potrebuji udelat webove stranky.Nebidnete mi cenu dekuji za odpoved

Zasláno z mobilního telefonu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 37.48.40.–
Honza
~ Anonymní uživatel
450 příspěvků
15. 5. 2016   #7
-
0
-

#1 Barbora
Pokud chceš kvalitní webové stránky, tak je cena 5 - 10 tisíc. :) Nevím, co myslíš tím udržováním, ale webové stránky se v podstatě nemusí udržovat. 
jen nenaleťte podvodníkům a hledejte kvalitní firmy. :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.145.220.–
P
~ Anonymní uživatel
212 příspěvků
17. 5. 2016   #8
-
0
-

Na http://www.webnode.cz je mozne si vytvorit stranky z pripravenych sablon, v ceniku je tam informace o cenach za ruzne varianty webovych prezentaci.

Pokud to ma byt na vlastni domene (tj. napr. www.mojefirma.cz), je k tomu potreba pricist cenu za zrizeni a provoz domeny - cenik domen tamtez.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.93.116.–
P
~ Anonymní uživatel
212 příspěvků
17. 5. 2016   #9
-
0
-

Pro predstavu jak mohou vypadat stranky na Webnode: http://www.kadernictvi-minska.cz/.

Vytvoreno pro kamaradku skutecne behem nekolika desitek minut, coz prakticky obnaselo vyber vzhledu a prizpusobeni jiz pripravenych textu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.93.116.–
17. 5. 2016   #10
-
0
-

Doména výjde asi na 280,-Kč/rok. Navíc je potřeba webhosting, pokud nechceš provozovat server sama což nedoporučuji. Tam se rozsah poskytovanbého a ceny výrazně liší. U některých poskytovatelů internetového připojení lze webhosting získat zdarma k internetu. Údržba webu není nutná, spíš je potřeba ho občas aktualizovat. Web může být udělán tak, že tyto drobné aktualizace si provedeš sama, potřebuješ k tomu akorát adminskej přístup ke svému webu - lze si ho vyžádat u poskytovatele webhostingu. Dnes je "hitem" web kompatibilní i s mobilními zařízeními.

hu

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.178.67.–
peter
~ Anonymní uživatel
3981 příspěvků
17. 5. 2016   #11
-
0
-

Proc reagujete na tema z roku 2011, posl. zpravu z roku 2014?

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2601:26c:d53e:9d...–
17. 5. 2016   #12
-
0
-

#11 peter
všiml jsem si až teď, že první příspěvek je hodně staršího data. Takhle to dopadne, když se čte jen několik posledních příspěvků  a na datum se nehledí.

hu

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.178.67.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 5 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý