Win.ini – Příkazový řádek – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Win.ini – Příkazový řádek – Fórum – Programujte.comWin.ini – Příkazový řádek – Fórum – Programujte.com

 

Shai
~ Anonymní uživatel
105 příspěvků
18. 11. 2006   #1
-
0
-

Zdarec, chtel bych se zpetat jak se vlozi naky prikaz do win.ini, jestli se tam vlozi jen prikaz a nebo jestli to ma sve vlastni zpusoby.
diky

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Michal Blažek0
Stálý člen
18. 11. 2006   #2
-
0
-

Nejjednodušší (doufám, že jsem to slovo napsal dobře) je: Start -> Spustit -> msconfig -> WIN.INI a můžeš v?echno modifikovat v grafickém rozhraní.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist. (Albert Einstein)
Shaii
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
19. 11. 2006   #3
-
0
-

mik2: nene, nepochopil si mě, chci si napsat script, kterej by tohle přidával, a ten nebude pracovat v grafice, sice by to šlo ve vbs napsat, ale ja to chci bez grafiky :-) prostě potřebuji vědět jak přidat nějaký soubor do win.ini...
doufam ze uz je to trosku vic k pochopeni .-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
geon
~ Anonymní uživatel
1067 příspěvků
19. 11. 2006   #4
-
0
-

lamere otevri si win.ini v poznamkaci a vkladej prikazy

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
mik2
~ Anonymní uživatel
28 příspěvků
19. 11. 2006   #5
-
0
-

uvazuj logicky geone

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Shai0
Stálý člen
19. 11. 2006   #6
-
0
-

geon, nevim koho nazivas lamerem, to ze umis python neznamena, ze jsi nejlepsi na svete, zajimalo mne jak se vkladaji prikazy, az ted jsem vygooglil ze pomoci "RUN=neco"
to jsem potreboval vedet a to ze si to otevru v poznamkaci mi nerekne jak se vkladaji prikazy! priste si rozmysli nez mne nazves lamerem rozumel?!

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
www.openservis.cz - Prestashop servis!
Michal Blažek0
Stálý člen
21. 11. 2006   #7
-
0
-

To Shai: Dávám si druhej pokus. Jestli jde jenom o přidávání příkazů tak stačí použít výstup do textového souboru. Takže třeba.

echo Ahoj >> win.ini 

REM *** Hlavně tam musíš dát ">>", protože kdybys dal jenom jedno, tak by se celej soubor přepsal *

To ShaiMagal: Jo a sice nejsem Geon, ale můžu ti říct, že Geon ten příspěvek, za kterej si ho kritizoval nenapsal. Za prvé ho znám dost (sice moc ne) abych věděl, že tohle by ti nenapsal a za druhé Geon by se snad přihlásil a měl tam svůj avatar ne? Stejně jako já jsem nenapsal ten příspěvek pod tím! Takže by mě zajímalo, kdo tady vystupuje pod mou přezdívkou! :ms_0101:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist. (Albert Einstein)
Shai0
Stálý člen
21. 11. 2006   #8
-
0
-

je to blbe udelane, nemelo by byt povoleno psat pod cizi prezdivkou ktera je registrovana, ani v nejmensim by mne nenapadlo ze toto je mozne!
Curo udelej s tim neco!

mno a tim echo ahoj >> win.ini si nepomuzu, nepochopil si co chci :) to je jedno.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
www.openservis.cz - Prestashop servis!
geon0
Grafoman
21. 11. 2006   #9
-
0
-

To mik2: souhlas, tamto jsem já nepsal ....
já jsem mírně intorvert, to bych si nikdy nedovolil ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
geon. volume doprava.
Shai0
Stálý člen
21. 11. 2006   #10
-
0
-

no lol, az nekdo napise pod moji prezdivkou tak ho zmasakruju

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
www.openservis.cz - Prestashop servis!
Michal Blažek0
Stálý člen
22. 11. 2006   #11
-
0
-

To ShaiMagal: Hmm, jenom zjistit kdo to byl a varov?n? pro n?koho, kdo p??e moj? p?ezd?vkou. Nem??u V?m br?nit tu p?ezd?vku vyu??vat, pon?vad? rozhodn? to nen? moje obchodn? zna?ka ani jm?no. Internet je z?na svobody, ale jestli n?kdo nap??e pod moj? p?ezd?vkou n?jakou pras?rnu nebo n?jakou nem?stnou pozn?mku, tak si to fakt u? za?nu br?t na t?lo! Tak pros?m V?s na kl?vesnici se d? napsat stamili?ny r?znejch kombinac? znak? tak ne?lo by m?t na tomto serveru jinou p?ezd?vku ne? mik2 a n?kdo z redaktor? pokud to nejste vy? D?kuji.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist. (Albert Einstein)
Shai0
Stálý člen
22. 11. 2006   #12
-
0
-

mik2: da se to zjistit, vyzada se od Cura IP adresy ktere vyuzivali tu prezdivku...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
www.openservis.cz - Prestashop servis!
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

.ini soubory v C# — založil jfk

INI soubory — založil Loli

TreeviewNodes v INI — založil Trebor

Problem s ini — založil delphak

Zápis do INI vo VB — založil Trebor

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý