Bakalářka – Vzdělání – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Bakalářka – Vzdělání – Fórum – Programujte.comBakalářka – Vzdělání – Fórum – Programujte.com

 

Sakalik0
Newbie
22. 2. 2011   #1
-
0
-

zdarec všem, nenapadá někoho nějaký téma na bakalářku, který se jakýmkoliv způsobem týká webu? Bohužel sem prošvih zadávání témat vedoucím a nezbývá mi nic jiného, než si vymyslet něco sám. Ale dochází mi dost představivost, takže se obracim na "více hlav".
Témata typu "naprogramovat eshop, seo nástroje, online nástroje pro firmy, bezpečnostní slabiny web technologií, HTML5" jsem si vymyslel a nepřipadaj v úvahu.
Nenadá někoho nějaký zajímavý téma?? Nebráním se fakt ničemu...

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.113.118.–
Mautinek
~ Redaktor
0
Grafoman
26. 2. 2011   #2
-
0
-

Docela pozdě na výběr bakalářky, kde studuješ?

Ale k tématu: dnes jsou populární sociální sítě, tak co třeba nějaký datamining Twitteru, Facebooku apod.? Z toho různé statistiky, grafy, ...

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.211.37.–
Programujte.com redaktor
Sleduj mě na @MartinSimko
Sakalik0
Newbie
27. 2. 2011   #3
-
0
-

Vím, že je pozdě (asi tak za minutu dvanáct), a přiznávám, že je to moje blbost. Stačilo sledovat harmonogram - na druhou stranu jsem ve druháku a rozhodně nejsem sám, koho to nenapadlo se podívat, jestli se to už neřeší takhle předčasně... Prozatím se totiž jedná jen o zadání téma s vedoucím, nikoliv o vypracování...

Každopádně díky za reakci, nad sociálníma síťěma jsem hodně přemýšlel, ale třebas tohle mě nenapadlo. Určitě se jedná o dost zajímavou problematiku, obvzlášť když sítě hýbou světem. Ještě jednou mockrát díky.

Nahlásit jako SPAM
IP: 212.71.129.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 5 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý