Zdravím!
Otevírám textový soubor
assignfile(soubor,'new.txt');
reset(soubor); //otevírám soubor
a jakmile chci použít příkaz write/writen(soubor,'blabla');
tak dostanu I/O error 105, což by mělo být, že soubor je otevřen pouze pro čtení.
Nemůžu použít ani Append ani Rewrite, protože v souboru zapisuju teprve od 20.řádku a výše jsou data, která nechcu smazat, ale na 20. řádku jsou taky data, která ale přepisuji a Appendem bych došel na konec souboru.
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Newbie

Nahlásit jako SPAM
IP: 94.113.233.–
God of flame
Zjistit počet nových příspěvků
































