Kniha C# – .NET – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Kniha C# – .NET – Fórum – Programujte.comKniha C# – .NET – Fórum – Programujte.com

 

Luke
~ Anonymní uživatel
33 příspěvků
13. 4. 2011   #1
-
0
-

Ahoj všichni,
chtěl bych se zeptat, zda nemá někdo dobrý tip na knížku pro mě, jenž se chci naučit programovat v C#? Mám na mysli radu od někoho, kdo tu knihu fakt přečetl či od známých slyšel že je fakt dobrá. Umím základy programování v Pascalu.

Díky moc za jakoukoliv odpověď, Luke.

Nahlásit jako SPAM
IP: 212.111.7.–
Petrroll
~ Anonymní uživatel
151 příspěvků
16. 4. 2011   #2
-
+1
-
Zajímavé
Nahlásit jako SPAM
IP: 92.62.224.–
miro
~ Anonymní uživatel
20 příspěvků
19. 4. 2011   #3
-
+1
-
Zajímavé

To je skoda penazi.... pozri si radsej tento serial

http://projektysipvz.gytool.cz/ProjektySIPVZ/Default.aspx?uid=1
to je take citanie si pred spanim na dobru noc a ked si to prejdes pozri toto:
http://www.zive.cz/c-a-c/sc-74/default.aspx?pgnum=3

Nahlásit jako SPAM
IP: 178.40.237.–
14. 2. 2015   #4
-
-2
-
Mimo téma
Nahlásit jako SPAM
IP: 31.30.56.–
Matěj Andrle+1
Grafoman
15. 2. 2015   #5
-
0
-

#1 Luke
Dám ti lepší radu - jdi programovat! Když jsem chtěl udělat vlastní OS, nekupoval jsem knihy! Šel jsem na stránky výrobce HW a sehnal si instrukční sadu - a každou instrukci si zkusil! (Co udělá tato kombinace, co se stane když ...) Když jsem se chtěl naučit programovat v C#, stáhl jsem si IDE a začal psát podle šablon a tutoriálů... Za celých 7 let jsem nenarazil na programátora, který by vznikl čtením knih! Takoví po mě chtěli, abych je učil každou instrukci! A především ve výsledku chtěli pouze mít vlastní MMORPG, přičemž nebyli schopni sesmolit ani piškvorky! (Chtěli mít velký projekt s minimem chuti se cokoliv učit.) Takovému postupu říkám ne... Neumím si ani představit jak moc bych se u odborného textu nudil... :D Zkrátka jít a rovnou cosi psát - to je jiná! Člověk hned dostává errory a další a další informace. Když jsem chtěl zkusit novou distribuci Linuxu, tak jsem si ten starý prostě přeinstaloval! Zrovna nyní jsem to udělal - měl jsem superfunkční OS a celý jsem jej odstranil, abych si jiný postavil ze zdrojových kódů! Zkrátka kdybych to nedokázal, tak bych neměl z čeho psát tento příspěvek! Žádné takové, že bych si četl manuál nebo tak. Prostě jsem smazal partition a vesele zkoušel kde co a nakonec mám další superfunkční OS. Poněvadž jsem chtěl! Ještě ráno jsem měl jen černou obrazovku - ani tucha jak to dám do kupy! :D A nyní tu mám absolutně vše dle svých představ. Jak se tedy někdo může vymlouvat, že neví, že ho to nikdo nenaučil, že mu to nikdo neukázal? Udělal jsem vše co jsem chtěl - nikdo mě neučil, nikdo mi neradil, ... Dalo mi to něco, co by kniha nemohla - když se mi sype program, nebo OS, nebo ... Jsem v klidu - za každých okolností. Prostě už jsem zažil horší - už jsem dělal cosi podobného - poněvadž jsem měl zájem a studoval to vše na vlastní pěst - s minimem externích zdrojů.

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.136.173.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 6 hostů

Podobná vlákna

Kniha — založil Tomáš Bosek

Kniha c# — založil petr143

Kniha o C++ — založil +MaXiKiNg+

Kniha — založil netman92

Kniha o C++ — založil Markaos

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý