Daruji PC (bez HDD) a Monitor CRT 17" - PRAHA – Inzerce – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Daruji PC (bez HDD) a Monitor CRT 17" - PRAHA – Inzerce – Fórum – Programujte.comDaruji PC (bez HDD) a Monitor CRT 17" - PRAHA – Inzerce – Fórum – Programujte.com

 

bugy0
Návštěvník
23. 5. 2011   #1
-
0
-

Nazdar,

PC UŽ NEMÁM, JEN MONITOR!!!

daruji PC bez HDD:
- deska ASUS A7V880
- AMD Sempron 2400
- grafika ASUS (asi 128MB - nevím přesně)
- RAM 2x DDR 256MB PC3200
- DVD vypalovačka LG
- klávesnice PS2, myš PS2, napájeci drát
- stáří asi 6 let, poslední rok vůbec nepoužíváno

PC bylo funkční dokud mi neodešly disky, dnes jsem to ještě zkoušel spustit a dokonce naběhly windows, ale disk furt chcípal a pak to zamrzlo. Doufám, že chyba byla jen v disku, když jsem ho vyndal a zatřepal jsem s nim, tak to v něm podivně cvakalo. Když jsem disk vyndal a vložil jsem CD instalačky windows, tak vše fungovalo a zastavilo se to, až instalátor zjistil, že v PC není žadný disk (disk byl vyndaný). Zbytek by tedy měl být funkční, ale NEZARUČUJI!

PC zvládalo v podstatě vše bez problemů (jen asi nové hry by nešly spustit). Case je v dobrém stavu a vše je čisté.

==============================================

Dále pak mám ješte k darování monitor Belinea CRT 17" 1280x1024 60Hz. Geometrie je dobrá, jen je tmavý obraz (nejde zesvětlit - resp. když je světlost na max. tak je to stále málo). Na prohlížení webu, psaní textu atd. je to ok, jen třeba při sledování filmu je potřeba v přehrávači zvýšit jas, to samé u her. Blbý je to s tmavýmy obrázky s nízkým jasem, ty jsou špatně čitelné a např. v www prohlížeči nejdou jednoduše zesvětlit, ale to se spíše týká jen špatně nafocených tmavých fotek. Monitor se, si myslím, dá používat, já jsem ho (až doteď) denně používal cca 6 let a celkem v pohodě.



Obojí mohu předat v Praze, PC lze odnést/odvést i MHD, monitor je ale velký a těžký, ten je potřeba odvést autem.

Možno i jenotlivě, tj. case a monitor zvlášť. Ale case je nutno vzít si celý, ne jen nějaký komponenty.


kontakt:
Radim - 775 980 655

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.208.33.–
co takhle vyletět si na Měsíc ... mmm ... vomrknout jestli tam není náhodou vedle moře klidu taky moře něčeho rozumnějšího
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 2 hosté

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý