Problem s Dev++ – C / C++ – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Problem s Dev++ – C / C++ – Fórum – Programujte.comProblem s Dev++ – C / C++ – Fórum – Programujte.com

 

2. 6. 2011   #1
-
0
-

Dobrý den, právě se jsem si zakoupil knihu Naučte se C++ za 21 dni a chtěl bych se začít učit programovat. Několik "prvních lekcí" nebo cvičení mám za sebou úspěšně podle jedné nejmenované knihy ve formátu *.pdf .
Po celou dobu přípravy jsem používal Codeblock,nicméně jsem přišel na to,že má nějaké chyby a ikdyž mám vzorový zdrojový kód opsaný správně,tak mi Codeblock vyhazuje neustále chybové hlášení. Proto jsem od něj opustil a přešel jsem na Dev++. Tento program mi již podle chybových hlášeni překládá vše správně, bohužel jsem narazil na problém, že když chci spustit jeden ze vzorových příkladů,tak program se spustí projede do konce a zase zmizí,nebo se respektive ukončí.
Výsledným efektem je,že mi obrazovka s programem akorát problikne a já nemám možnost zkontrolovat výsledek.

Může mi prosím někdo s tímto problémem poradit?

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.114.200.–
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
2. 6. 2011   #2
-
0
-

za posledni 2 tydny je to tu asi 4x

Nahlásit jako SPAM
IP: 94.142.234.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
2. 6. 2011   #3
-
0
-

To KIIV : Mno to,ze program dela to co naprogramuji,to je mi jasné,od toho to to píšu,ovšem,jak mám odstranit to problikávání? To je to,o co se mu jedná. Podle informací,které jsem našel na internetu,to dělají nějaké starší něčeho (nemůžu si vzpomenout na název),ale lze tomu nějak předejít. Pokud jsem u uvítací lekce "Hello World" opíšu zdroják, spustím a jak jsem psal výš,tak mi to na obrazovce akorát problikne a konec.

Edit: vím,že to lze řešit vložením další knihovny a příkazem "PAUSE" ,ale abych dodržel to co je v učebnici,tak se toho chci vyvarovat

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.114.200.–
PieMakerDvd0
Newbie
2. 6. 2011   #4
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: 188.246.111.–
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
2. 6. 2011   #5
-
0
-

To Nostredemus : tak to kompiluj primo pres gcc -Wall -pedantic a spoustej v prikazovem radku.. tam to ze "skonci" vubec nevadi...

(+ za programy v linuxu, co si vynucujou interakci, bych autora zastrelil :D - se to pak neda nijak pouzit ve scriptech)

Nahlásit jako SPAM
IP: 94.142.234.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
sputnikone+1
Věrný člen
2. 6. 2011   #6
-
0
-

To KIIV : Pravdu díš...

Nahlásit jako SPAM
IP: 147.251.201.–
m->29+6
Super člen
3. 6. 2011   #7
-
0
-

Mňa celkom zaujal postoj ku Code::Blocks. Vypisuje chybové hlášky, tak si ho vymenil. To je ako keby ideš k lekárovi a ten ťa upozorní, že by si nemal jesť na toľko mastných jedál a ty zmeníš lekára. V tom to prípade (Code::Blocks vs. Dev-C++) lekára za mŕtveho lekára :-D Odporúčam pracovať s Code::Blocks a chyby (aj varovania!!) sa naučiť odstraňovať.

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.51.–
sputnikone+1
Věrný člen
3. 6. 2011   #8
-
0
-

To m->29 : Také díš pravdu :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 94.113.134.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 14 hostů

Podobná vlákna

Dev-C++ problém — založil libira

Problém s dev-c++ — založil Leito

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý