Google+ – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Google+ – Offtopic – Fórum – Programujte.comGoogle+ – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

D-Fox0
Stálý člen
29. 6. 2011   #1
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: 86.49.71.–
yaqwsx+9
Posthunter
29. 6. 2011   #2
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.87.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
D-Fox0
Stálý člen
29. 6. 2011   #3
-
0
-

To yaqwsx : Tam jsem uz napsal taky, ale rek bych ze mailem jen tak nekomu uz neprijde ... Na google wave co si pamatuju sem cekal hrozne dlouho. Navic se zda ze pozvanky se na cas pozastavily:

Already invited? We've temporarily exceeded our capacity. Please try again soon.

Nahlásit jako SPAM
IP: 86.49.71.–
Mejzi0
Newbie
1. 7. 2011   #4
-
0
-

Prečítajte si tento článok http://www.pooh.cz/pooh/a.asp?a=2017237
Tú pozvánku vám môžem dať aj ja pretože ja už tam som. Len tu napíšte e-maily. Alebo ho napíšte do komentáru v tom článku. (snáď to ešte funguje)

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.119.127.–
D-Fox0
Stálý člen
1. 7. 2011   #5
-
0
-

Len tu napíšte e-maily.


Poslal sem ti PM... nechce se mi zverejnovaj muj gmail :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 86.49.71.–
Bryant
~ Moderátor
0
Stálý člen
1. 7. 2011   #6
-
0
-

To Mejzi :

Tak mi to zkus taky poslat ........... , ale Google to prý teď zastavil a už tento způsob nefunguje, vyjádřil se ve smyslu že za čas budou mít stávající uživatelé možnost posílat standardní pozvánky.

Nahlásit jako SPAM
IP: 46.13.31.–
„Bez činu zůstává i nejkrásnější myšlenka bezcennou.“
— Móhandás Karamčand Gándhí
Mejzi0
Newbie
1. 7. 2011   #7
-
0
-

No uz by vam mal prist obom email.
Dajte vediet ci to este funguje ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.119.127.–
Bryant
~ Moderátor
0
Stálý člen
1. 7. 2011   #8
-
0
-

To Mejzi :
Mě teda nic nedorazilo, tys posílal nějaké pozvání přímo na mail, nebo si jen něco nasdílel?

Nahlásit jako SPAM
IP: 46.13.31.–
„Bez činu zůstává i nejkrásnější myšlenka bezcennou.“
— Móhandás Karamčand Gándhí
Mejzi0
Newbie
1. 7. 2011   #9
-
0
-

Ja som len zdielal status s tvojim emailom a tebe to malo prist na email. Tam by si mal moznost zobrazit moj prispevok a moznost prihlasit sa do sluzby G+.

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.119.127.–
Bryant
~ Moderátor
0
Stálý člen
1. 7. 2011   #10
-
0
-

To Mejzi :
Tak tahle možnost registrace již není funkční!

Nahlásit jako SPAM
IP: 46.13.31.–
„Bez činu zůstává i nejkrásnější myšlenka bezcennou.“
— Móhandás Karamčand Gándhí
crAzY^
~ Moderátor
+10
Grafoman
1. 7. 2011   #11
-
0
-

petr.jirous@gmail.com - díky :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.190.90.–
All you need is vision and time.
gthf
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
2. 7. 2011   #12
-
0
-

crAzY^ napsal:
petr.jirous@gmail.com - díky :)

LOL

Nahlásit jako SPAM
IP: 95.170.227.–
Mejzi0
Newbie
2. 7. 2011   #13
-
0
-

Bryant napsal:
To Mejzi :
Tak tahle možnost registrace již není funkční!



Tak škoda no. Možno to ešte bude fungovať.

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.119.127.–
Bryant
~ Moderátor
0
Stálý člen
2. 7. 2011   #14
-
0
-

To Mejzi :
Už jsem to zvládl, zkusil jsem to udělat ráno přes mobil a byl jsem tam, nevím čím to je, ale díky ti.

Nahlásit jako SPAM
IP: 46.13.31.–
„Bez činu zůstává i nejkrásnější myšlenka bezcennou.“
— Móhandás Karamčand Gándhí
D-Fox0
Stálý člen
2. 7. 2011   #15
-
0
-

To Mejzi : Diky za pozvanku, dneska kolem pul ctvrte rano mi prisel mail, nicmene po prihlaseni pres link u tveho prispevku co si sdilel se presmeruje zas na hlavni stranku... Takze pozvanka zatim u me nefunguje.


Bryant napsal:
To Mejzi :
Už jsem to zvládl, zkusil jsem to udělat ráno přes mobil a byl jsem tam, nevím čím to je, ale díky ti.


Taky sem to zkousel pres mobila ale neuspesne... (i pres officialni app pro google+ na androida ....stale hlasi ze potrebuju pozvanku)

Nahlásit jako SPAM
IP: 86.49.71.–
Bryant
~ Moderátor
0
Stálý člen
2. 7. 2011   #16
-
0
-

To D-Fox :

Taky mi to vyšlo až na poněkolikátý. Je třeba čekat a zkoušet. ;) Když mi pošleš PMkem mail tak tě můžu zkusit pozvat ještě já, ale nemyslím si že by to bylo závislé na člověku co s tebou něco sdílí.

Nahlásit jako SPAM
IP: 46.13.31.–
„Bez činu zůstává i nejkrásnější myšlenka bezcennou.“
— Móhandás Karamčand Gándhí
D-Fox0
Stálý člen
2. 7. 2011   #17
-
0
-

Tak uz se mi to podarilo ... taky pres mobil. Nevim presne jestli to tim je ale driv sem nebyl prihlasenej na svojem google uctu a prihlasovaci udaje sem zadaval az kdyz to po me chtelo google+... Ted sem se nejdriv prihlasil na svuj google account pres domovskou stranku... sel sem na stranku google plus.. a tam se objevil nejakej dialog s mojim jmenem, prijmenim a tlacitko continue... a sem tam..

Zatim se zda ale ze se uspesne prihlasim jen pres mobil a android aplikaci.. na pc to zatim nechce naskocit...

EDIT: uz jde i pres PC.. jen sem se prihlasil/odhlasil z google uctu

Nahlásit jako SPAM
IP: 86.49.71.–
yaqwsx+9
Posthunter
2. 7. 2011   #18
-
0
-

Nevím co jste tu tak řešili, já se dostal na Google+ normálně přes PC (W7, FF5) :smile3: Přihlásil jsem se do Gmailu, v nastavení jsem klepl na vytvořit profil, potvrdil. Poté jsem šel na plus.google.com, tam mě to vyzvalo k "upgradu" mého profilu a hurá – jsem na Google+ :smile18:
To Bryant : Díky za pozvánku

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.102.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
D-Fox0
Stálý člen
2. 7. 2011   #19
-
0
-

Ten Hangout vypada docela zajimave.... Group Video/Chat s tim ze spolu muzete koukat na videa na youtubu :) Konecne uz nebudu posilal lidem jen odkaz na youtube a pak se je ptat jestli uz narazili na nejvtipnejsi cast videa :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 86.49.71.–
Bryant
~ Moderátor
0
Stálý člen
2. 7. 2011   #20
-
0
-

To yaqwsx :
Ne každému to tak de.

Nahlásit jako SPAM
IP: 46.13.31.–
„Bez činu zůstává i nejkrásnější myšlenka bezcennou.“
— Móhandás Karamčand Gándhí
Mejzi0
Newbie
3. 7. 2011   #21
-
0
-

Alebo to vývojari povoľujú a zakazujú na istý čas, alebo pokiaľ sa im tam pridá toľko ľudí, koľkých tam chcú.
Na G+ sa objavila aj taká správa:
Google+ den 5.
Další posun.
Nastupuje nová vlna pozvaných beta testerů.
Podle komentářů to vypadá už i na lidi mimo IT sféru.
Kolik z nich a kolik dní tu zůstane?
Bude mít v tomhle Google+ lepší zkušenost a % než Twitter?

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.119.127.–
amertak0
Návštěvník
3. 7. 2011   #22
-
0
-

Taky sem se dnes dostal přes PC ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 80.251.241.–
Peppy0
Stálý člen
6. 7. 2011   #23
-
0
-

Takže...už som aj ja v Google+...ale. Má to taký zádrhel...Pri vytvorení profilu, som zadal aj dátum narodenia...Po tom, čo som si na Facebooku vydobil u nich pozvánku. Zistil som, že táto Beta je iba pre 18+ (pretože chcú to poriadne otestovať pred mládežou), tak som zistil, že keď raz zadáte do Google profilu váš vek (date of birth, presne povedané), už to NEJDE zmeniť a dátum narodenia je viazaný v podstate na každú Google službu. Problém je v tom, že čakať sa mi do 31. júla akosi nechce. Takže, teraz sa to snažím akosi vyriešiť...bohužiaľ, ten Ind, čo ma pozval (pracuje pre Google EDIT: určite)...akosi sa ozve raz za deň :D

EDIT: Čo tak kecáme s tým Indom na tom facebooku, Google+ má byť iba pre ľudí od 18 (?) rokov...Neviem síce čo tým chcú dosiahnúť, ale tí chudáci, ktorí dali svoj DOB, majú smolu až do narodenín...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.130.–
Qt, QML, C++
Bryant
~ Moderátor
0
Stálý člen
6. 7. 2011   #24
-
0
-

#23 Peppy
No ono je to naprosto pochopitelný že tok narození nejde změnit, je to hloupost, pokud se zmílíš, tak stačí kontaktovat někoho z Google, projít ověřením a oni to upraví. A to že je to od 18 let, to má určitě své důvody. 

Nahlásit jako SPAM
IP: 212.71.129.–
„Bez činu zůstává i nejkrásnější myšlenka bezcennou.“
— Móhandás Karamčand Gándhí
Peppy0
Stálý člen
6. 7. 2011   #25
-
0
-

Nemá. Lebo ten DOB nemusíš zadávať. Napr. na youtube ho musíš dať iba vtedy ak chceš pristupovať ku "erotickým" (radšej poviem: šteklivejším) videám.

//EDIT: Ale tak ti niekto v Googli nemôže zmeniť dátum narodenia...Google Privacy Policy :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.191.–
Qt, QML, C++
Bryant
~ Moderátor
0
Stálý člen
7. 7. 2011   #26
-
0
-

#25 Peppy

Pokud zadáš špatné datum narození tak si ho můžeš nechat změnit, viz. http://www.google.com/support/accounts/bin/answer.py?hl=cs&answer=1333913 .

Jak můžeš vědět že to nemá svůj důvod? Jen tak by to neudělali. ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 212.71.129.–
„Bez činu zůstává i nejkrásnější myšlenka bezcennou.“
— Móhandás Karamčand Gándhí
Peppy0
Stálý člen
7. 7. 2011   #27
-
0
-

Ale tam píše, že iba ak som zadal, že mám menej ako 13, vtedy mi poskytnú opraviť to. Ja mám takmer 18 (Nov.)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.187.–
Qt, QML, C++
Peppy0
Stálý člen
8. 7. 2011   #28
-
0
-

Ladies & Gentlemans...som tam!

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.155.–
Qt, QML, C++
Mejzi0
Newbie
8. 7. 2011   #29
-
0
-

Už je tam free registrácia pre tých čo majú Google účet (vraj). A tí čo tam sú majú možnosť posielať pozvánky (pravý stĺpec) , takže každý kto chce napíšte váš e-mail a pošlem pozvánku :-)

EDIT: Ale až zajtra, je Piatok, idem sa "odreagovať". :-D

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.119.127.–
crazy
~ Moderátor
+10
Grafoman
8. 7. 2011   #30
-
+1
-
Zajímavé

#28 Peppy
OT: Gentlemans? :D co to je?

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.190.90.–
All you need is vision and time.
Peppy0
Stálý člen
8. 7. 2011   #31
-
0
-

:D gentlemen :D :D jnj...ale spať ku téme ;) ...bude aj tam programujte.com?

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.172.–
Qt, QML, C++
crazy
~ Moderátor
+10
Grafoman
10. 7. 2011   #32
-
0
-

Po pár dnech používání se zeptám, na vaše dojmy z G+. Moje první dojmy jsou:

  1. zatím bez reklamy
  2. mnohem hezčí grafické zpracování než konkurence
  3. propojení s ostatními Google službami
  4.  není zde milion nepotřebných (spíše otravných) aplikací jako na FB
  5. dobré rozdělování "přátel" do kruhů a možnost sdílet určité věci s každým jinak

Další moje otázka je: Myslíte, že má G+ šanci nahradit Facebook? Podle mě by bylo dobře, kdyby tomu tak bylo. Díky za reakce.

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.190.90.–
All you need is vision and time.
Peppy0
Stálý člen
10. 7. 2011   #33
-
0
-

So všetkým súhlasím. Šancu? No neviem. Na facebooku sú milióny deciek a tie, keď zistia, že na G+ nie sú ich obľúbené hry a aplikácie, tak si ostanú pri Facebooku. Preto si myslím, že každý rozumný človek by mal prejsť na Google+. Zdieľate iba ten obsah, ktorý chcete. Ešte by mohli zapracovať na "Sparks", ale je to na dobrej ceste.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.147.–
Qt, QML, C++
Sunshinekx0
Newbie
10. 7. 2011   #34
-
+1
-
Zajímavé

Já si tak myslým, že se to neuchytí u těch děcek, ač bych si to přál. Je to z toho důvodu, že oni právě chtějí, aby to všichni jejich přátelé viděli, oni je totiž sbírají jak pokémony. Ty kruhy budou zavrhovat, protože to neuvidí všichni, jak to sleduji, tak většinou ten FB mají právě na to vytahování, tohle se jim líbit nebude. Další věci jako aplikace typu "Lepší jsou NIke, nebo Adidas?", "XY ti právě poslal červené srdíčko" o těch ani nemluvim, snad tahle špína nebude na G+.

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.178.93.–
Mejzi0
Newbie
10. 7. 2011   #35
-
0
-

Tiež si myslím že tie decká s FB neprejdú na G+ (čo je myslím že dobré). A Google+ je podľa mňa dokonalý v komunikácií. Mám tam veľa ľudí ktorých nepoznám len som si ich pridal podľa ich profilov, príspevkov a komentárov. Takto mám v Streame veľa užitočných informácií o ktorých sa tam vedú zaujímavé diskusie. Takže myslím že Google vytvoril jedinečnú sociálnu sieť ktorá sa nedá nahradiť Facebookom alebo Twitterom.

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.119.127.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 8 hostů

Podobná vlákna

Google — založil Zelenáč

Google+ — založil googlik

Google — založil netman92

Google Go — založil crAzY^

+1 google kod — založil JMM

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý