Programovaci jazyk – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Programovaci jazyk – Offtopic – Fórum – Programujte.comProgramovaci jazyk – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

marfik0
Duch
30. 6. 2011   #1
-
0
-

Zdravim chci zacir s programovanim predem podotykam ze s nim nemam zadny zkusenosti. Chtel poprosit teda o nejaky rady a treba doporuceni ktery jazyk se ucit. Jde mi o to aby jsem v tom jazyce mohl programovat i treba jednoduzsi hry a casem i rozsahlejsi projekty, proste abych to s nim mohl nekam dotahnout (myslim jako rekreacne :D ) a taky aby to byl jednoduchy jazyk vhodny pro zacatecniky s velkym mnozstvim navodu a tak abych mel s cim zacit :) pripadne bych chtel poprosit i o web kde bych sehnal programy k tomu jazyku a treba i ty navody :) vsem moc dik :))

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.80.250.–
crAzY^
~ Moderátor
+10
Grafoman
Nahlásit jako SPAM
IP: 89.190.90.–
All you need is vision and time.
yaqwsx+9
Posthunter
30. 6. 2011   #3
-
0
-

Možná by nebylo od věci, kdyby někdo napsal na programujte.com článek s přehledem jazyků (nikoliv s doporučením pro jeden jazyk) vhodných pro začátečníky - ať máme na co odkazovat...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.124.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
PieMakerDvd0
Newbie
30. 6. 2011   #4
-
0
-

To marfik :
http://newwiki.ceske-hry.cz/Jak%C3%BD_programovac%C3%AD_jazyk_zvolit

projdi si nejen tento článek, ale i ostatní materiály na wiki českých her. zjistíš, že vývoj her není zas taková sranda a určitě to není pro někoho s nulovými programovacími zkušenostmi. a zdůrazdnil bych hlavní myšlenku toho článku - "Na výběru programovacíh jazyka zas tolik nezáleží základní principy jsou stejné ve všech jazycích." jazyk nemusíš vybírat dopředu abys v něm později mohl pracovat.

Nahlásit jako SPAM
IP: 188.246.111.–
marfik0
Duch
1. 7. 2011   #5
-
0
-

diky lidi no je mi jasny ze neudelam nejakou mmo bo tak to ani v planu nemam :D ale ste jsem mel v planu treba neco na styl mario a tak a ten clanek od PieMakerDvd mi dost pomohl :) poradne jsem si to procetl a zvolim si asi jazyk PYthon na googlu je i pro zacatecniky doporucenej, navodu je taky dost takze bude na cem stavet :D teste se casem si tu pokecame uz jako programator amater (ja) a programatori (vy) :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.80.250.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 6 hostů

Podobná vlákna

Programovací jazyk E — založil Nikol

Programovací jazyk — založil Dalibor

Programovací jazyk — založil Itej

Programovací jazyk R — založil Martin

Jaký programovací jazyk — založil liborb

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý