Neuvěřitelná zásilka od O2 – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Neuvěřitelná zásilka od O2 – Offtopic – Fórum – Programujte.comNeuvěřitelná zásilka od O2 – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

tanned880
Super člen
13. 7. 2011   #1
-
0
-

Zdravím, mám takovej dotaz. Včera, jsem si objednával přez net paušál od O2, k tomu mi vyflusla jejich stránka super nabídku, až neuvěřitelnou. Apple iPhone 4 16gb za 1Kč k mému paušálu, který činí měsíčně cca 300Kč s úvazkem na 2 roky. Samozřejmně, že jsem telefon objednal. Po delším tápání mi to ale přišlo divné, telefon za nějakejch 14k k takovémuto paušálu? Chtěl jsem se podívat, na zásilku, mám k ní nějákej key od o2 ale tam je jenom napsané, že zásilka byla zpracována atp. Potom mi přišel e-mail s číslem objednávky a informací, že doručení uskuteční společnost Najbert. Nemáte s něčím podobným někdo zkušenosti? Kde najdu onu fakturu za 1kč atp. Děkuju :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.191.–
DragonBehemont0
Super člen
13. 7. 2011   #2
-
0
-

#1 tanned88
No, s tímto mám trochu zkušenosti. Taky jsem si chtěl k tarifu objednat mobil za korunu a bylo mi řečeno, že mi ho klidně daj, ale při převzetí musím zaplatit 2 000,- CZK - jakási jistina nebo co. Jinak, osobně mám s O2 pouze špatné zkušenosti, proto jsem od nich taky pěkně rychle utekl.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.231.–
Nemusíte vědět vše, stačí jen, když víte, kde to najít, a jak to použít. Naučíte se to právě tím používáním ;-)
tanned880
Super člen
13. 7. 2011   #3
-
0
-

Zdravím, děkuji za reakci. Nu jsem zvědav, přeci jenom kdykoliv můžu odstoupit od smlouvy, nepřevzít atp. Co se týče té kurýrní služby, tak jsem tam volal aby mi něco řekli, pobavila mě ale reakce jejich zaměstnance. Zdravím, nic nevím, nic tady nemáme doručíme vám to za dva dny. Jenže já jsem Vám ještě neřekl ani své jméno, natož číslo objednávky. No to nevadí, všechno je v Liberci, do dvou dnů Vám zavoláme. Nashledanou :D Takže nevím, kdy nebo kdo a za kolik to přivezou, ale hlavně že jsem si něco objednal.

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.191.–
DragonBehemont0
Super člen
13. 7. 2011   #4
-
0
-

no, na odstoupení od smlouvy bych moc nespoléhal... taky jsem to udělal a bylo mi řečeno, že OK, že od smlouvy můžu odstoupit, ale že stejně budu muset zaplatit to, co mám ve smlouvě ... neboli doplatit zbytek smluvního závazku.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.231.–
Nemusíte vědět vše, stačí jen, když víte, kde to najít, a jak to použít. Naučíte se to právě tím používáním ;-)
tanned880
Super člen
13. 7. 2011   #5
-
0
-

Nechce se mi věřit, že by takto velká společnost dělala podobné podbabiny. To by se přece dalo brát jako trestný čin, úmyslné zatajování dodatků smlouvy atp. Určitě by na ně někdo TO už podal, minimálně ČOI by to řešila ne?

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.235.22.–
DragonBehemont0
Super člen
13. 7. 2011   #6
-
0
-

Taky jsem tomu nechtěl věřit, ale zaplatit jsem musel :-( :-( a mohl jsem namítat cokoliv jsem chtěl, ale vždycky jsem byl odkázán na všeobecné podmínky. Ještě dva měsíce po ukončení smlouvy jsem musel platit.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.231.–
Nemusíte vědět vše, stačí jen, když víte, kde to najít, a jak to použít. Naučíte se to právě tím používáním ;-)
Bryant
~ Moderátor
0
Stálý člen
13. 7. 2011   #7
-
0
-

No jistina se platí, když si vezmeš jako nový zákazník tarif. Platil jsem jí u Vodafonu, když jsem si bral internet na cesty (USB modem + simku s tarifem), platil jsem jistinu 1,000,- Kč, ale prý když nebudu spokojenej, tak to můžu do měsíce vrátit a jistinu mi vrátěj. Nebyl jsem, děs a hrůza, vrátil jsem, řekli mi že je to ok, že mi ji vrátěj, že mi přijde složenka či co, no na konci měsíce přišla faktura na zaplacení tarifu. Byl jsem s tim na prodejně tam mi řekli že to mam zaplatit a jistinu mi vrátěj, zaplatil, čekal a nic. Tak jsem byl několikrát na prodejně a několikrát volal na vodafon, po roce a půl nic!

Není to 02, ale nedivil bych se, kdyby tam byl taky nějaký háček, ale tak hodně štěstí, třeba si opravdu jen šťaslivec. ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 46.13.31.–
„Bez činu zůstává i nejkrásnější myšlenka bezcennou.“
— Móhandás Karamčand Gándhí
Peppy0
Stálý člen
13. 7. 2011   #8
-
0
-

A ja som si myslel, že O2 je fér. :D...Hlavne, že majú také super ceny.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.165.–
Qt, QML, C++
13. 7. 2011   #9
-
0
-

#5 tanned88
Právě u tak velkých společností je dobré tohle očekávat.

Nahlásit jako SPAM
IP: 91.217.52.–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
tanned880
Super člen
14. 7. 2011   #10
-
0
-

Trochu mě děsíte hoši, u toho tarifu by jistina bát neměla. Já mám ještě jeden paušál od vodafone, s tím jsme nadmíru spokojený a jistinu jsem neplatil. Volal jsem ale do O2. Říkal jsem jedné slečně svůj problém, a ptal jsem se, kolik tedy budu platit a jak to vypadá s tou zásilkou. Nato jsem se dozvěděl, že tarif je bez jistiny, co mě ale udivilo, o doručení sim karty nic neví, jen o zásilce která by měla brzo přijít a to je opravdu telefon za korunu. Když jsem se jí zeptal, co SIM, tak mě přepojila na vyšší místa. Tam jsem narazil na opravdu příjemnou paní. Co jste si objednal, to vám přijde. Ptal jsem se, a kolik budu platit a ona na mě, vy nevíte co jste si objednal a kolik to bude stát? Já řekl, že telefon za korunu a ona, tak Vám přijde telefon za korunu, na slyšenou. Tak tedy, doufám že to vyjde, iPhone 4 za korunu s tarifem za necelý 300Kč na 2 roky, to se jen tak nestane. Divný je, že v tom jejich e-shopu už ten telefon není za tuhle cenu. Tak jsem zvědav, budu informovat průběžně :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.235.22.–
JMM
~ Redaktor
0
Grafoman
14. 7. 2011   #11
-
0
-

Mě příjde že operátoři zaměstnávaj nějaký "divný" lidi. Protože volat jim, je někdy o zdravej rozum. Mám taky zatím O2.. uvidíme zda někdy změním.

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.111.99.–
Jan Malý | web: www.malyphoto.cz, @malyphoto
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 4 hosté

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý