Vypnuti notifikace PM na email (+ par dalsich) – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Vypnuti notifikace PM na email (+ par dalsich) – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.comVypnuti notifikace PM na email (+ par dalsich) – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.com

 

Toto vlákno bylo označeno za vyřešené.
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
19. 7. 2011   #1
-
0
-

Zdar, je to trochu otravna featura ze mi kazda soukroma zprava generuje email, a nejak sem nenasel vypinac...

Pak mi tu chybi treba sekce Perl (ci se predpoklada tak mala ucast, ze to nema smysl? V tom pripade ruby?)

Kod v prispevcich by mohl byt i mensim pismem...

Mimo to jsem zil v presvedceni, ze .Net a C# neni to same - tj. framework vs. programovaci jazyk (jeden z mala co se v kombinaci s .Net da pouzit) - pritom lidi odkazujou vlakna o C# umistene v sekci C/C++ prave na sekci .net - tak by se to mozna dalo i rozdelit

Nahlásit jako SPAM
IP: 94.112.35.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
jistr
~ Moderátor
0
Návštěvník
20. 7. 2011   #2
-
0
-

Taky by se mi líbil nějaký vypínač na e-maily. PM bych si nechal zapnuté, ale vypnul bych maily ze sledovaných vláken. Rád bych sledoval vlákna tak, abych je viděl po kliknutí na "sledovaná vlákna a diskuze", ale nechci, aby mi chodily maily. Nastavil jsem si v gmailu filtr, který je maže  

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.48.–
Software Engineer @ Red Hat
Curo
~ Šéfredaktor
+8
Hero
21. 7. 2011   #3
-
0
-

#1 KIIV

Zdar, je to trochu otravna featura ze mi kazda soukroma zprava generuje email, a nejak sem nenasel vypinac...

V plánu.

Pak mi tu chybi treba sekce Perl

Je tu diskuze Regulární výrazy. Pokud by byl o sekci zájem, vždy je možné další diskuzi vytvořit. Pár nových tu právě proto je.

Mimo to jsem zil v presvedceni, ze .Net a C# neni to same - tj. framework vs. programovaci jazyk (jeden z mala co se v kombinaci s .Net da pouzit) - pritom lidi odkazujou vlakna o C# umistene v sekci C/C++ prave na sekci .net - tak by se to mozna dalo i rozdelit

Na to by asi měly odpověděť kompetentnější osoby... Dušane? :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 109.164.4.–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
Curo
~ Šéfredaktor
+8
Hero
21. 7. 2011   #4
-
0
-

#2 jistr
To už si rovnou můžeš dát vlákna do Záložek (to nahoře), když je nechceš sledovat :-).

Nahlásit jako SPAM
IP: 109.164.4.–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
jistr
~ Moderátor
0
Návštěvník
21. 7. 2011   #5
-
0
-

#4 Curo
Chci sledovat, ale nechci se nechat spamovat   

Záložkama bych to musel pořád procházet co je nového. Hodně se mi líbí stránka "sledovaná vlákna a diskuze" - je to přesně styl, jakým chci přistupovat k fóru. Jsou tam jen vlákna, co mě zajímají. Když je v nich něco nového, jsou tučně.

Ale uznávám, že k tomu asi přistupuju dost po svém. Když o tom teď tak uvažuju, asi z toho mazacího filtru vyndám Ruby diskuzi. Takže bych si to stejně nechal posílat.  Už mlčím.

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.48.–
Software Engineer @ Red Hat
Curo
~ Šéfredaktor
+8
Hero
21. 7. 2011   #6
-
+1
-
Zajímavé

#5 jistr
Jjirko, ty vůůůůbec nejsi náročný :-))))))

Nahlásit jako SPAM
IP: 109.164.4.–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
21. 7. 2011   #7
-
+1
-
Zajímavé

#3 Curo
nuz kdyz se perl bere takto, tak muze byt klidne i .net bran jako alias k C# :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 94.112.35.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
28. 7. 2011   #8
-
0
-

#1 KIIV
Kdyby došlo k vytvoření sekce C#, tak by sekce .NET byla prázdná, protože tato témata jsou prakticky neoddělitelná. .NET navíc zahrnuje i spoustu dalších jazyků. Ano, C# není jedním z mála, ale naopak jedním z mnoha. Snad každý jazyk, který zde má samostatné fórum, má i implementaci pro .NET.

Naneštěstí hodně lidí netuší, že tomu tak je. Bylo by dobré na to upozornit.

Nahlásit jako SPAM
IP: 91.217.52.–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
28. 7. 2011   #9
-
0
-

#6 Curo
Někde se to řeší tak, že přijde pouze jeden e-mail, který upozorní na změnu v diskuzi a další nepřijde až do doby, kdy dané vlákno opět navštívíš. Já bych to asi taky uvítal.

Nahlásit jako SPAM
IP: 91.217.52.–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý