Matematika trošku jinak – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Matematika trošku jinak – Offtopic – Fórum – Programujte.comMatematika trošku jinak – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

eMan0
Stálý člen
26. 11. 2006   #1
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Malý
~ Redaktor
0
Grafoman
26. 11. 2006   #2
-
0
-

To je masakr... fakt hustý

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Malý | web: www.malyphoto.cz, @malyphoto
eMan0
Stálý člen
26. 11. 2006   #3
-
0
-

JMM píše:#
# to je masakr... fakt hustý



zkousel jsem to a problem nastava kdyz se tam vyskytnou vetsi cisla jako treba 9, 8, 7....
ale zase takhle se da z pameti(pokud mas dobrou predstavivost) spocitat docela velky cisla...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub Vojáček
~ Moderátor
0
Grafoman
26. 11. 2006   #4
-
0
-

eMan píše:#
##
#zkousel jsem to a problem nastava kdyz se tam vyskytnou vetsi cisla jako treba 9, 8, 7....#
#ale zase takhle se da z pameti(pokud mas dobrou predstavivost) spocitat docela velky cisla...


Tj, zkoušel jsem 3895*4986 a to fakt dalo celkem zabrat;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
26. 11. 2006   #5
-
0
-

Lol, to je huuuusty, du to prubnout :D

EDIT: Tak jsem zkusil 135*214 a je to fakt narez :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Smokie0
Expert
26. 11. 2006   #6
-
0
-

Blujacker píše:#
#

eMan píše:#
##
#zkousel jsem to a problem nastava kdyz se tam vyskytnou vetsi cisla jako treba 9, 8, 7....#
#ale zase takhle se da z pameti(pokud mas dobrou predstavivost) spocitat docela velky cisla...

#
#tj, zkoušel jsem 3895*4986 a to fakt dalo celkem zabrat;)

Treba zacat s niecim lahkym, napr 2*2 ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub Vojáček
~ Moderátor
0
Grafoman
26. 11. 2006   #7
-
0
-

Treba zacat s niecim lahkym, napr 2*2 ;)


to sem samozřejmě zkoušel;)
sem se zasekl až u těch větších čísel

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
27. 11. 2006   #8
-
0
-

Tak jsem si hral ve skole a tu metodu jsem jeste vylepsil :) Ty cary vubec neni treba kreslit (i kdyz tim samozrejme odpadne to kouzlo), staci si psat jen ty cisla do vhodne kosoctvercove formace a pak uz zbyva jen poscitat slopce a slozit je dohromady. Da se tim dat naprosto v pohode a velmi rychle cislo, kde nejsou jednotlive cifry vetsi nez 6, pri vyssich cifrach pak uz bohuzel vznikaji ve sloupcich stovkove soucty a je v tom bordel. Alespon mam co delat o anglictine :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
eMan0
Stálý člen
27. 11. 2006   #9
-
0
-

CommanderZ píše:#
# Tak jsem si hral ve skole a tu metodu jsem jeste vylepsil :) Ty cary vubec neni treba kreslit (i kdyz tim samozrejme odpadne to kouzlo), staci si psat jen ty cisla do vhodne kosoctvercove formace a pak uz zbyva jen poscitat slopce a slozit je dohromady. Da se tim dat naprosto v pohode a velmi rychle cislo, kde nejsou jednotlive cifry vetsi nez 6, pri vyssich cifrach pak uz bohuzel vznikaji ve sloupcich stovkove soucty a je v tom bordel. Alespon mam co delat o anglictine :D



vyzkousim :D, a zkusim taky trosku vylepsit az bude cas,... :) dobre by bylo poctat tak velky cisla zpameti...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub Vojáček
~ Moderátor
0
Grafoman
27. 11. 2006   #10
-
0
-

CommanderZ píše:#
# Alespon mam co delat o anglictine :D


tj:D
já tím dneska strávil celej zemák :ms_0435:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
Martin0
Grafoman
7. 12. 2006   #11
-
0
-

Tak to je celkem dobré. To taky vyzkouším ve škole.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 4 hosté

Podobná vlákna

Trošku úsměvu — založil Kenvelo

Trošku teorie...OOP — založil Honza

Obrazky trochu jinak — založil janusska

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý