Výuka kaskádových stylů online – CSS – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Výuka kaskádových stylů online – CSS – Fórum – Programujte.comVýuka kaskádových stylů online – CSS – Fórum – Programujte.com

 

null_while
~ Moderátor
+6
Věrný člen
12. 9. 2011   #1
-
0
-

Chtěl bych se zeptat, zda-li je mezi Vámi někdo, kdo by chtěl začít s tvorbou kaskádových stylů pro své internetové aplikace. Pokročilý, začátečník, naprostý laik i profík, který by rád mezi své dovednosti zařadil i CSS s vyhlídkou na CSS3.

Jednalo by se o online výuku s vlastním hostingovým jménem, přístupem, lektorem a lekcemi s výslednými testy. Závěrem by měl být test a certifikát o použitelnosti s výsledky testu. 

Původní návrh zněl jako bezplatný i-learning, ovšem na internetu je s tímto obrovský problém. Neplatí = nezajímá = nezáleží mi na tom, proto zvažujeme investiční částku s tím, že do 2-3. lekce je částka k vrácení.

Jednalo by se o několik málo hodin týdně.  Nejedná se o výuku typu školení, ale celé problematiky, chápání a použití CSS stylů (kurz a výuka kaskádových stylů).

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.16.103.–
WEBNIA.cz - tvorba webových stránek
Johnnny0
Návštěvník
12. 9. 2011   #2
-
0
-

Ja si prave myslim, ze o ten "kurz" by bol velky zaujem. ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 178.40.64.–
CZechBoY+4
Věrný člen
12. 9. 2011   #3
-
0
-

mě by stačilo vědět pár věcí, ale o CSS jsem nějak extra nečetl :)

nikdy jsem takový školení neabsolvoval tak by mě zajímalo jak to probíhá

jaká je částka a co všechno se tam bude probírat?

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.192.10.–
null_while
~ Moderátor
+6
Věrný člen
13. 9. 2011   #4
-
0
-

Součástí kurzu by mělo být vše od možnosti zápisu CSS, až po dědičnosti, přímé potomky a hacky pro další prohlížeče. 

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.16.103.–
WEBNIA.cz - tvorba webových stránek
CZechBoY+4
Věrný člen
14. 9. 2011   #5
-
0
-

jo tak mě tam přihlas, teda podle částky, kterou budu muset nějakým způsobem poslat

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.192.10.–
null_while
~ Moderátor
+6
Věrný člen
14. 9. 2011   #6
-
0
-

Rád bych vedl kurz alespoň pro 5 členů, aby byla konkurence i mezi Vámi, možnost sledovat a ukazovat na jiným příkladu chyby, které bych třeba i zapomněl podotknout. Hromadné konverzace by pak pomohli i vysvětlování pro další. Pokud se najdou lidi, budu s tebou počítat. Btw. částka bude pouze tak vysoká, aby tě donutila se na to nevykašlat.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.16.103.–
WEBNIA.cz - tvorba webových stránek
Peter
~ Anonymní uživatel
3982 příspěvků
14. 9. 2011   #7
-
0
-

Ahoj. Ja by som mal asi tiež záujem. Ale trošku viac informácií by sa hodilo. Ako si to všetko predstavujete, že to bude. No, aj ja dúfam, že tá čiastka nebude dosť vysoká. Lebo na nete je veľmi veľa free a nerad by som platil veľa peňazí za niečo, čo môžem mať aj zadarmo.

Nahlásit jako SPAM
IP: 87.197.139.–
null_while
~ Moderátor
+6
Věrný člen
14. 9. 2011   #8
-
0
-

Zadarmo můžeš mít cokoliv, pokud je předmětem dosažení cíle učení, soustředění a chtíč. Nenaučíš se víc, než najdeš na internetu. Na internetu je k dohledání několik knih o CSS zdarma a navíc jsou CSS knihy i velmi levné. Kurzy a lekce ovšem neslouží k tomu, abych do Vás nasypal hromadu teorie, ale by jste dokázali pochopit, proč a jak definujete prvek, abychom nestylovali prvky jen proto, že přesně takhle to je v ukázce. 

Další z výhod si myslím, že bude ukázka několika vychytávek, které CSS nabízí a mnohdy je nahrazujeme pomalejším, občas nepodporovaným javaScriptem. Narážím především na text-indent, hovery, apod.

Jak jsem psal, peníze budou do dvou lekcí k vrácení. Nejde mi o zisk, ale o to, aby Vás to bavilo a co víc - naučilo, jedinou podmínkou by byl vložený kapitál pro motivaci a alespoň základní znalost značkovacího jazyka HTML.

Výuka by probíhala prostřednictvím SKYPE (konverzace, skupinových chat, hovory) a (web) hostingu. 

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.16.103.–
WEBNIA.cz - tvorba webových stránek
CZechBoY+4
Věrný člen
15. 9. 2011   #9
-
0
-

skype mám, ale mám problém s pamětí, dneska budu testovat moduly zvlášť a uvidíme jak to bude :(

kdy asi by byl začátek a které dny a v kolik hod. by probíhala "výuka" ?

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.113.165.–
null_while
~ Moderátor
+6
Věrný člen
15. 9. 2011   #10
-
0
-

Všechno tohle by se upřesnilo až po tom, co bych viděl, že upřesňovat to má smysl. Zatím jste dva.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.16.103.–
WEBNIA.cz - tvorba webových stránek
Peter
~ Anonymní uživatel
3982 příspěvků
15. 9. 2011   #11
-
0
-

A ty si písal, že nejak nechceš ísť na zárobok. Samozrejme, určite by aspoň nejaký ťa potešil, aby sa mal napr. na počitačovú literatúru. Ale teraz nepíšem ohľadom zárobku, len moja otázka bude na to nadväzovať: Nechceš radšej spolupracovať napr. s tromi ľudmi, o ktorých budeš vedieť že majú o tvorbu webov záujem a s nimi spraviť nejaký menší tým a mohli by ste spolu tvoriť svoje weby? Asi by to bolo bez zárobku, ale mal by si taký svoj tým ľudí, o ktorých by si vedel, že sa tomu chcú venovať a mohli by ste si navzájom pomáhať. Ako taký príklad spomeniem školu: máme v škole profesorou, ktorý aj zadarmo pomáhaju keď študent potrebuje. Majú s toho dobrý pocit a keď študen nadobudne vedomosti môže spolupracovať aj s tým profesorom. Samozrejme, na také doučovania chodia len ľudia, ktorých do baví. Niečo také sa pýtam vyžšie, či by si radšej to nechcel? Alebo teda, nejaký ten menší zárobok v tvojej ponuke.

Nahlásit jako SPAM
IP: 87.197.139.–
null_while
~ Moderátor
+6
Věrný člen
15. 9. 2011   #12
-
0
-

Nedělám to pro zisk, protože ten mám z jiných zdrojů. Pracuji s několika týmy lidí i v internetovém studiu na vedoucí pozici, kdy si sám určuji kde a kdo bude pracovat, což mi vyhovuje a peníze mám, pokud na tom sám pracuji. Kurzy mi nejsou pro zisk, ale pro to, že mě to baví, chci to dál šířit a navíc spolupracovat s lidmi, kteří mě na kariéru přednášejícího připraví, jelikož se s ní v budoucnosti chci přiživovat. 

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.16.103.–
WEBNIA.cz - tvorba webových stránek
Peter
~ Anonymní uživatel
3982 příspěvků
15. 9. 2011   #13
-
0
-

Myslel som to tak, že nemusíš brať veľa ľudí, ale len nejakých pár ktorý by mali o to vážny záujem. A mohli by ste si navzájom vymienať svoje skúsenosti. Ty by si nás napr. doučoval HTML a CSS a zase niekto iný ak by vedel to čo ty nie, tak by doučoval. Neviem, či vieš ako to myslím. Ja to tak sprosto vysvetlujem, ale neviem lepšie:-D Ale tak, to je len a len na tebe. Ja som dal len taký návrh.

Nahlásit jako SPAM
IP: 87.197.139.–
null_while
~ Moderátor
+6
Věrný člen
16. 9. 2011   #14
-
0
-

O tento druh protislužby nemám zájem, bohužel ani čas. :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.16.103.–
WEBNIA.cz - tvorba webových stránek
Patrik
~ Anonymní uživatel
133 příspěvků
11. 11. 2011   #15
-
0
-

#1 null_while
Plati da niečo ak tak by som mal zaujem :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.173.148.–
davous2670
Newbie
12. 11. 2011   #16
-
0
-

Já bych také projevil zájem. Samozřejmě záleží na volném čase (student, který je v současnosti velice vytížen) a na výši částky, kterou budeme muset uhradit (akorát by mě zajímalo, jak to uhradím bez účtu) ...

Nahlásit jako SPAM
IP: 109.108.108.–
BoBy0
Newbie
13. 11. 2011   #17
-
0
-

Dobrý den taky bych měl zájem  toto jsem tvořil pomocí css  

kontakt na mě vám můžu poslat zprávou  

 http://restauraceorlovna.cz 

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.176.176.–
null_while
~ Moderátor
+6
Věrný člen
14. 11. 2011   #18
-
0
-

Zdravím všechny, kteří projevili zájem. 

Začít s učením možné je. Částka by byla zhruba 100-300 Kč. 

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.16.103.–
WEBNIA.cz - tvorba webových stránek
davous2670
Newbie
15. 11. 2011   #19
-
0
-

Dobře, tak kdybys to prosím trochu popsal (zhruba počet lekcí, kdy asi bude první, jak to bude probíhat, etc.), abych si to ještě rozmyslel (ne abych si rozmyslel, že skončím   , ale jestli budu stíhat).

2 BoBy: Ty tu horní lištu na webu prostě miluješ, co?  

2 null_while: Jak jsem tak koukal na tvůj profil, tak to vypadá, že tvůj rodný kus země není daleko od mého :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 109.108.119.–
BoBy0
Newbie
16. 11. 2011   #20
-
0
-

#19 davous267
 

moje lištička :)  na tu nedám dopustit  základ  hned po ruce  

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.176.176.–
21. 12. 2011   #21
-
0
-

Ahoj,

čtu to vlákno se spožděním. Asi už výuka proběhla že?

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.122.223.–
null_while
~ Moderátor
+6
Věrný člen
27. 1. 2012   #22
-
0
-

Výuka neproběhla. 

Kdo má zájem o výuku, ať pošle nezávaznou přihlášku na info@milankubik.cz

Jméno a příjmení, zkušenosti s css. Částka, která by se vybírala by byla 250 Kč a s certifikátem 320 Kč na poštovný. Faktura je k dispozici samozřejmě.  

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.16.103.–
WEBNIA.cz - tvorba webových stránek
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 2 hosté

Podobná vlákna

Výuka — založil ThomasN

Výuka jazyka C — založil haresta

Přepínač stylů — založil Jarda

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý