Jaký koupit grafický tablet - máte zkušenosti s XP-Pen Deco 01 ? – Photoshop – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Jaký koupit grafický tablet - máte zkušenosti s XP-Pen Deco 01 ? – Photoshop – Fórum – Programujte.comJaký koupit grafický tablet - máte zkušenosti s XP-Pen Deco 01 ? – Photoshop – Fórum – Programujte.com

 

qianwan0
Duch
6. 8. 2018   #1
-
0
-

Dobrý den,

Již nějakou dobu řeším výběr grafického tabletu a stále se nemůžu nějak rozhoupat. Rozhodně chci jít do XP-Pen , prý jsou nejkvalitnější.

Bude to můj první tablet a tak za něj nechci dávat velký peníze, je možné, že si s ním třeba vůbec nesednu.

Doporučili byste mi nějaký, který je v poměru cena/výkon kvalitní - tak ideálně do těch 2000. Hodně lidí mi doporučovalo XP-Pen Deco 01 - vědět, že jej využiju a sednu si s tím sáhnu po něm, ale nevím, už je přeci jen dražší.

Budu vdecny za vsechny rady a typy pro nezasveceneho zacatecnika Zatim premyslim o tomto https://www.xp-pen.com/goods/show/id/224.html .

Budu ho používat hlavně na loga, jemnou úpravu fotek a na ilustrace.

Předem děkuji za radu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 159.100.24.–
Jerry
~ Anonymní uživatel
504 příspěvků
8. 8. 2018   #2
-
0
-

#1 qianwan
ahoj, no XP-pen neznám, mám od roku 2007 Wacom CTE-440. Je dobrej, sem spokojenej. Výhodou je to, že pero NEMÁ baterku a je velmi lehké a důležité také je, že hrot pera je odpružený pidi pérkem. Je to výrazně lepší než neodpružený a důležité na přesnost je také to jestli se hrot "kvrdlá" :) - hroty sou do pera zasouvací a p opotřebení se vymění. Hrot musí být zasunutý pevně. Jinak mám zkušenost, že některé tablety pískaj, a v tichý místnosti je to slyšet a je to na prasknutí hlavy. Jednu dobu měl takovej problém i wacom - celá série byla v háji. No, dále je důležitý zda tablet má režim "TABLET" a "MYŠ"  - to se týká spíš softwaru - v režimu tablet se plocha tabletu kopiruje  na obrazovku a kurzor se objeví/přeskočí na obrazovce tam kam přitiskeš hrot pera - ale v režimu myš (který používám) zůstane kurzor stát tam, kde si zvedl pero od tabletu a to i když si hrot pera opět přitiskl na jiné místo. Je tedy nutné aby tablet měl oba mody. Já používám jen mod MYš ale mnoho grafiků používá mod tablet. je to individuální. jinak sem skopojenej. tablet je ja USB a používám ho místo myši.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2a00:1028:83be:235a:c0ba:...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý