Ahoj,
mám builder, který vytváří složitý objekt Request založený na datech z databáze.
Zajimalo by me co je víc správě, jestli mít v builderu nejaky accesor/repozitář na databázi a získávání dat provádet přímo v builderu, nebo data ziskavat mimo builder a setovat ho z venčí.
Díky za radu.
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Duch

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.19.10.–
Guru
Zjistit počet nových příspěvků
































