Ahoj,
rozhodl jsem se, že bych se naučil a poznal krásy programování. Na internetu jsem pohledal spoustu informací a vyšlo mi, že práce v C++ by mohla být ono. Jen se vůbec neorientuju v tom, jak začít. Poradil by jste mi někdo, kterej prográmek by byl nejlepší pro benjamína + neexistujou nějaký polopatický návody pro opravdu nic netušícího nadšence jako jsem já? Děkuju
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Duch

Nahlásit jako SPAM
IP: 178.255.168.–
Návštěvník
Posthunter
God of flame
Super člen
Zjistit počet nových příspěvků
































