Intel Core i3-6300T s win 7 – Hardware – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Intel Core i3-6300T s win 7 – Hardware – Fórum – Programujte.comIntel Core i3-6300T s win 7 – Hardware – Fórum – Programujte.com

 

adamjohnson0
Newbie
6. 11. 2018   #1
-
0
-

Dobrý den, postavil jsem počítač s procesorem Intel core i5-7400, 3GHz, 6MB, 4 jádra (LGA 1151), který běží na win 7 pro. Delší dobu ignoruji bezpečnostní hlášení, že tento hw podporuje pouze nejnovější OS (win10). Už mi došla trpělivost, procesor prodávám a rád bych koupil některý z předchozí řady - např. Intel Core i3-6300T. Nejsem si ale jist, jestli bude tento procesor spolupracovat s win7 a MB Asus Prime B250+. Prosím o radu, jestli tento procesor do té desky mohu osadit a bude-li možné i nadále používat win7. Neraďte mi, prosím, že mám upgradovat na win 10 - takový hnůj na můj stroj nikdy nenainstaluji, mimoto mám korporátní licenci na win7.
Velice děkuji za Vaše postřehy a rady!

Nahlásit jako SPAM
IP: 27.72.31.–
vankojan0
Duch
7. 11. 2018   #2
-
0
-

Projdi na OS X - rada nad zlato.    (Just kiddin) Ale ne, urcite tenhle komponent lze osadit a mel by spolupracovat s win 7. Zkus si ale zajit do mistniho kramu, masinu ukazat a poradit se s typasem tam. Jan

Nahlásit jako SPAM
IP: 54.37.136.–
<JV>
9. 11. 2018   #3
-
0
-

 Dobrý den, postavil jsem počítač s procesorem Intel core i5-7400, 3GHz, 6MB, 4 jádra (LGA 1151), který běží na win 7 pro. 

Nahlásit jako SPAM
IP: 14.162.170.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

Intel ISPC a C++ — založil lacika_dnb

Import csv - intel — založil Jan Cerny

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý