Problém s importem knihovny – Python – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Problém s importem knihovny – Python – Fórum – Programujte.comProblém s importem knihovny – Python – Fórum – Programujte.com

 

Toto vlákno bylo označeno za vyřešené.
kristy.s0
Duch
24. 2. 2019   #1
-
0
-

Ahoj!

Asi před týdnem jsem se začala učit programovat v Pythonu. Docela dost mě to začalo bavit. Teď bych potřebovala pomoc. Už jsem zkoušela jednoduché hry, kreslení, počítání. Naimportovala jsem knihovnu a v pohodě mi všechno šlapalo. Teď, když chci naimportovat Random a spustit funkci randrage, píše mi to chybu - cannot import 'randrage' from 'random' a k tomu nějakou path.

Nevím, kde je chyba. Když jsem importovala něco z math nebo turtle, všechno bylo v pohodě. Postupovala jsem úplně stejným způsobem. Žádný z mých souborů se nejmenuje random.py, takže chyba, že by se to python snažil tahat ze souboru a né z knihovny to není. 

Nemám vůbec žádné IT vzdělání, Python se učím úplně sama, takže když mi něco nefunfuje, zkouším to opravit metodou pokus-omyl a nebo dost googlím. 

Díky za odpověď. 

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.208.193.–
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
24. 2. 2019   #2
-
+1
-
Zajímavé
Kit +

#1 kristy.s
tohle zni spis na problem s anglictinou, rand je zkratka pro random, ta druha cast "rage" nedava smysl. Nemas na mysli Random.randrange? Rage znamena vztek, zurit a tak podobne. Zato range je rozsah.

Nahlásit jako SPAM
IP: 37.48.19.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
kristy.s0
Duch
25. 2. 2019   #3
-
0
-

#2 KIIV
Měl si pravdu, díky :-) 1565166x jsem se na to dívala a neviděla tam chybu, asi už jsem byla přepracovaná :-D

Nahlásit jako SPAM
IP: 2a02:8308:a03d:1400:f:2162:bbf8:b767...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

Xlrd - problém s importem — založil Lycanea

Knihovny — založil yxcvb

Knihovny — založil Sony

Knihovny :P — založil Sony

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý