Nabízím se jako 2D grafik pro hry – Inzerce – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Nabízím se jako 2D grafik pro hry – Inzerce – Fórum – Programujte.comNabízím se jako 2D grafik pro hry – Inzerce – Fórum – Programujte.com

 

Bugy282
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
12. 6. 2019   #1
-
0
-

Rád bych využil své zkušenosti coby grafika a podílel se na nějaké 2D hře. Uvítám spíše menší projekt. Pro zahřátí :-)

Už pře cca 7-10 lety jsem dělal grafiku pro pár týmů, ale práce přišla vniveč. Nikdy se bohužel nic nevydalo a tak jsem s tím ze dne na den sekl. Desítky dnů titěrné práce k ničemu :-(

Nějak jsem ale už vychladl a mám i nějaký ten prostor a chuť do něčeho jít. Hledám tak podobně "postižené" :-D kolegy, kterým chybí grafik. Nejlépe nějaké mobilní hra.

Co můžu nabídnout? Především týmového ducha. Pokud to nezabalíte vy, tak já určitě ne. Zkušenosti s 2D grafikou, reklamní grafikou, designem. Dělám jak klasiku bitmapovou grafiku, tak vektorovou. Ovšem ani zajímavých nápadů nemívám zrovna málo :-)

Pokud by tedy někdo grafika hledal, tak klidně napište na bugy282@gmail.com a pobavíme se blíže ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 194.228.20.–
RomanZ
~ Anonymní uživatel
272 příspěvků
13. 6. 2019   #2
-
0
-

Hru je dobré nejdřív naprogramovat s využitím tzv. Programmer art (https://en.wikipedia.org/wiki/Programmer_art) a na takovém prototypu ověřit, že je to vůbec realizovatelné, funkční, a že je to sranda hrát. Teprve potom se vyplatí investovat do grafiky, zvuků a podobných pozlátek. Bohužel spousta nezkušených týmů začíná napřed s tím pozlátkem.

Doporučuju vstupovat jen do týmů, které už mohou něco ukázat. Svět je bohužel plný sebevědomých borců, kterí sice sami nic neumí, ale mají "skvělý nápad na hru" a potřebují "jenom" grafika a programátora :D Dát se dokupy s takovým člověkem je záruka, že Tvá práce poteče do kanálu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.142.121.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 13 hostů

Podobná vlákna

2D grafik pro úpravu textur hry — založil martanius

Grafik/čka pre mobilné hry - Brno — založil Tomáš Mahrík

2D grafik pro tvorbu her — založil SB001

Grafik pro tým pgames.cz — založil Kokoss

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý