Jakou grafiku? – Hardware – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Jakou grafiku? – Hardware – Fórum – Programujte.comJakou grafiku? – Hardware – Fórum – Programujte.com

 

ingiraxo+15
Grafoman
3. 11. 2019   #1
-
0
-

Zdravím,

mám sice osobní názor, ale rád bych slyšel i názor ostatních. Plánuji si kupovat novou grafiku a rád bych, abych mohl hrát nové i budoucí hry (rok 2020+) na ultra kvalitu.

Mé požadavky:

Rozlišení 1440p na 144Hz (případně 120Hz). Ve hře mi stačí 60fps, nepotřebuji více, není to nutnost. Nejsem žádný profi gamer, jen bych si rád užil plnou kvalitu :-)

S procesorem počítám též. Pravděpodobně Ryzen 7 3700X.

Osobně mi zatím vychází jako grafika RTX 2070 Super. Není sice úplně levná, ale nechci dát za grafiku 20k, prostě takovou abych to rozjel na mích požadavcích.

Jaký je váš názor?

Nahlásit jako SPAM
IP: 95.85.216.–
Moje aplikace: http://ophite.cz
Tutoriály na: C#
MilanL+1
Grafoman
3. 11. 2019   #2
-
0
-

#1 ingiraxo
Na ty požadavky co máš je ta karta řekl bych ideální, co se týče poměru cena/výkon/budoucnost/2-3roky), hodně záleží na typu her, dost jich zvládne i ve 4k.

Mě by stačila nejspíš i 2060S příp 1660/ti,ale já nenám takový požadavky hrát na ultra, stačí mi třeaba se na kousek v ultra podívat jak to s tím nastavením vypadá, ale hraní snesu i na mediu, hlavní je pro mě hratelnost před vzhledem.

Nahlásit jako SPAM
IP: 185.112.167.–
ingiraxo+15
Grafoman
3. 11. 2019   #3
-
0
-

#2 MilanL
Kdybych měl stále FHD monitor, tak též volím stejně jako ty, ale jelikož ten rozdíl na mém 32" monitoru mezi 1080p a 1440p je fakt velkej a to i když ve hře pro ten FHD nastavím dobrou grafiku, tak prostě tady není jiná možnost už. Raději budu hrát na 1440p na střední, než na 1080p na ultra, ten rozdíl je znát :-) A proto si říkám, proč si neužít max. detaily, když už stejně budu dělat upgrade. Už hodně let se nedostanu ani přes medium kvalitu, takže po tak dlouhé době prostě toužíš jít opět aspoň na high jako kdysi.

Nahlásit jako SPAM
IP: 95.85.216.–
Moje aplikace: http://ophite.cz
Tutoriály na: C#
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 4 hosté

Podobná vlákna

Notebook pro grafiku — založil Janina

Udělám jakoukoliv grafiku — založil pkubicek

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý