Dobrý deň,prosim Vás neviete kde by som našiel najeký vzor alebo kód na odosielanie e-mailov???
Lebo už som ich našiel X kodov a návodou na odosielanie e-mailov, ale niekedy dojde,nedojde alebo za hodinu pride do schránky... ja by som potreboval taký kód,že ked napr. uživatel odošile prihlášku tak,aby mu do 3min došiel ten mail...
Ďakujem za pomoc...
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Newbie

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.93.72.–
Grafoman
God of flame
Věrný člen
Zjistit počet nových příspěvků
































