Kde nakupovat elektroniku – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Kde nakupovat elektroniku – Offtopic – Fórum – Programujte.comKde nakupovat elektroniku – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

MilanL+1
Grafoman
14. 1. 2020   #1
-
0
-

Ahoj,

chtěl bych koupit kit na vývoj BLE, v cz eshopech jsem nenašel, tak jestli koupit na Farnell nebo Mouser, Farnel je o cca 150 levnější, ale nevím jestli třeba ta cena u mouseru není už se započítaným clem nebo DPH?

Nahlásit jako SPAM
IP: 185.112.167.–
15. 1. 2020   #2
-
0
-

U Mousera pozor na poštovné. U většího nákupu je zdarma, u malého stojí nemalé peníze. S Farnellem mám také dobré zkušenosti, většinou je levnější než Mouser, ale bohužel některé položky nemá. Jak to bude s Farnellem po brexitu nevím. Ceny bývají bez DPH. Doporučuji si to naklikat u obou a podívat se na cenu těsně před potvrzením a zaplacením objednávky - před tím, než klikneš na platba ti ukáže konečnou cenu.

Někdy je dobré se podívat na e-shop výrobce. I se clem to může vyjít levněji než u Farnella nebo Mousera. Tuto zkušenost jsem kdysi udělal s emulátorem Atmel, kde z Atmel store vyšel vč. poštovného a cla na 3000,- Od Farnella měl stát 5500,-

hu

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.178.67.–
MilanL+1
Grafoman
16. 1. 2020   #3
-
0
-

#2 hlucheucho
hm zajímavé, mě šlo TI LAUNCHXL CC26x2R1 nebo starší CC2640R2 první má jen mouser 1070kč a TI 40$, druhou mají oba ale ceny se nějak srovnali ted jsou 770 farnel, 750 mouser a  TI 29$, dřív byl farnel o víc jak 100 levnější.

Nahlásit jako SPAM
IP: 185.112.167.–
17. 1. 2020   #4
-
0
-

750 Mouser + 500 poštovný. Farnell bude na poštovným levnější, cca 100 , pokud tam není poznámka 680,- za dopravu z USA. Proto doporučuji to naklikat až do okamžiku zaplacení, až ukáže konečnou cenu zásilky. Pak se rozhodnout zda zaplatit nebo stornovat.

hu

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.178.67.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 4 hosté

Podobná vlákna

KDE A.I. — založil Nezi

Kde to najdu? — založil Lukáš

Kde sa pouziva C/C++? — založil Tom@sQo

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý