Chtěl bych výstup ze stránky dat uživateli do schránky ve windows, aby nemusel označit část stránky a zmáčknout ctrl-C. Jen by otevřel stránku a sám by se nakopíroval text. Přepl by se do programu a použil ctrl-v pro vložení textu.
Děkuji pegas
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu
Chtěl bych výstup ze stránky dat uživateli do schránky ve windows, aby nemusel označit část stránky a zmáčknout ctrl-C. Jen by otevřel stránku a sám by se nakopíroval text. Přepl by se do programu a použil ctrl-v pro vložení textu.
Děkuji pegas
Zjistit počet nových příspěvků
Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku
































© 2003–2026 Programujte.com