XML feed neumím – XML / XSL(T) – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

XML feed neumím – XML / XSL(T) – Fórum – Programujte.comXML feed neumím – XML / XSL(T) – Fórum – Programujte.com

 

xaverius0
Duch
20. 1. 2021   #1
-
0
-

Ahoj, dostal jsem od dodavatele url XML feedu, ale vůbec si s tím nevím rady. Snažil jsem se učit a učit, ale do hlavy mi to prostě neleze. Potřeboval bych někoho, kdo by byl ochotný podat pomocnou ruku. Potřebuju svůj eshop napojit na dodavatele, ale zároveň nastavit feed tak, aby se aktualizoval ceník a sklady. Najde se tady někdo? Nejsem nijak movitý a s eshopem začínám, nemohu si tedy dovolit firmu, která by mi feed zpracovala jednorázově za 6 000,- Kč. Předem mockrát děkuji, já budu nadále číst a budu se snažit vše pochopit.  

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.30.64.–
Kit+15
Guru
20. 1. 2021   #2
-
+1
-
Zajímavé

#1 xaverius
Zpracování feedů běžně dělám, nejčastěji v PHP. Potřebuji k tomu jen třídy DOMDocument a XSLTProcessor. K tomu si napíši šablonu v XSLT.

Takže už víš, co máš hledat.

Nahlásit jako SPAM
IP: 37.188.159.–
Komentáře označují místa, kde programátor udělal chybu nebo něco nedodělal.
xaverius0
Duch
21. 1. 2021   #3
-
0
-

#2 Kit
Jak jsem psal, Španělská vesnice pro mně. Ale alespoň nějaká nápověda, budu tedy dále studovat. Nakonec možná zjistím, že budu stejně muset záležitost zadat a zaplatit.  

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.30.64.–
Kit+15
Guru
21. 1. 2021   #4
-
0
-

#3 xaverius
Až budeš mít konkrétní dotaz, tak se klidně zeptej. Je však snad jasné, že ucelené řešení zdarma nedávám.

Nahlásit jako SPAM
IP: 37.188.133.–
Komentáře označují místa, kde programátor udělal chybu nebo něco nedodělal.
xaverius0
Duch
22. 1. 2021   #5
-
0
-

#4 Kit
Dobře, potřeboval bych spracovat feed od dodavatele a nastavit, aby se nabídka dodavatele naimportovala ke mně. Zároveň nastavit feed, aby se aktualizovali ceny. Pokud by to bylo možné, ušetřil by si mi spousty času. Také záleží co by to stálo. Firma mi nabídla jednorázové zpracování za 4900 bez dph.

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.30.64.–
Kit+15
Guru
29. 1. 2021   #6
-
0
-

#5 xaverius
Napiš mi na e-mail, možná se dohodneme. Potřebuji k tomu ten feed od dodavatele a specifikaci rozhraní cílové aplikace. Do ní pak jen umístíš URL mého skriptu a periodu pro načítání nových dat.

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.175.43.–
Komentáře označují místa, kde programátor udělal chybu nebo něco nedodělal.
xaverius
~ Anonymní uživatel
5 příspěvků
8. 2. 2021   #7
-
0
-

#6 Kit
Můj email je xave.rius@centrum.cz , tak mi prosím napiš, já tvůj email neznám. Díky...

Nahlásit jako SPAM
IP: 46.135.26.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

Je to traps...ale neumím CSS... — založil Mega.Lama

XML — založil Kajgr

Xml — založil rainbof

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý