Proč nemohu upravovat Word dokumenty? – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Proč nemohu upravovat Word dokumenty? – Offtopic – Fórum – Programujte.comProč nemohu upravovat Word dokumenty? – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

9. 6. 2021   #1
-
0
-

Dobrý den, přátelé. Toto je můj první příspěvek na tomto fóru. V poslední době trpím problémem s mým počítačem. Včera jsem uložil některé wordové dokumenty z kanceláře na domácí počítač pomocí pera a nemohu je nijak upravovat ani upravovat. Nechápu, proč se to děje a jak lze tento problém vyřešit. Může mi s tím někdo pomoci?

Nahlásit jako SPAM
IP: 103.50.80.–
nv
~ Anonymní uživatel
5 příspěvků
9. 6. 2021   #2
-
0
-

Zkus se podívat do vlasností toho souboru, jestli tam není poznámka, že je blokován, protože pochází z jiného počítače. Pokud ano, tak by tam mělo taky jít ho odblokovat.

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.211.51.–
Kit+15
Guru
9. 6. 2021   #3
-
0
-

#1 Allenpatterson
Zkus ho nejprve uložit.

Nahlásit jako SPAM
IP: 37.188.195.–
Komentáře označují místa, kde programátor udělal chybu nebo něco nedodělal.
peter
~ Anonymní uživatel
3981 příspěvků
10. 6. 2021   #4
-
0
-

V nastaveni wordu, v praci, mas nastavene zamykani.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2601:258:cef:89c2:9fff:86c4...–
5. 3. 2024   #5
-
0
-

#1 Алленпаттерсон
Ujistěte se, že formát souboru uložených textových dokumentů odpovídá programu, který používáte k jejich úpravě. Pokud jste například uložili dokumenty ve formátu .docx (formát Microsoft Word), ujistěte se, že používáte program, který tento formát podporuje.
Pokud je problém v ukládání v nevhodném formátu, možná budete muset soubory převést do vhodnějšího formátu. Použijte online nástroje nebo programy, které vám s tím pomohou.
Pokud soubory stále nejdou otevřít ani upravit, zkontrolujte integritu souborů. Při přenosu souborů může někdy dojít k chybám. Zkuste soubory zkopírovat zpět na USB disk a přenést je znovu.
Pokud problém přetrvává, zkontrolujte formát souborů a program, který používáte k jejich otevření a úpravám. Ujistěte se také, že je verze softwaru aktualizována na nejnovější verzi, abyste předešli problémům s nekompatibilitou.
Pokud poskytnete podrobnější informace o tom, k jakým chybám dochází při pokusu o otevření souborů, mohu poskytnout konkrétnější doporučení. 

Nahlásit jako SPAM
IP: 185.59.159.–
remmidemmi0
Věrný člen
15. 3. 2024   #6
-
0
-

#1 Allenpatterson
"...V poslední době trpím problémem s mým počítačem. Včera jsem uložil některé wordové dokumenty z kanceláře na domácí počítač pomocí pera a nemohu je nijak upravovat ani upravovat. ..."

Já mám zase problém s tvojí češtinou :)  Co znamená "trpím problémem"? Co znamená "uložit pomocí pera" ?

Jakýho péra, sakra? Pamatuju péro na digitalizačním tabletu HP. Jeden takový tablet s pérem mám. Je velký 12"x12" a připojuje se po sériové lince. Ty tablety se používaly někdy od konce 70-tých let do první poloviny 90-tých let minulého století v CAD programech, převážně ve stavebnictví nebo strojírenství. Od roku 1994 jsem žádné péro u počítače neviděl a už vůbec ne u Wordu. A propó, Word, asi myslíš Microsoft Word, to ještě existuje? Ten paskvil je dávno překonaný Open Officem, který je dokonalejší a otevřený a zadarmo. Stačí si dát do vyhledávače OpenOffice. Ačkoliv jsou šílenci, v jisté brněnské firmě, kteří ještě dnes používají k psaní dopisů a majlů Microsoft Excell. Píší texty do řádku onoho paskvilního tabulkového kalkulátoru, pak to zazipují a pošlou majlem jako přílohu.

Kdyby jsi používal OpenOffice, neměl by jsi problémy s pérem a ukládáním a editací souborů.

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.24.51.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 4 hosté

Podobná vlákna

Složka Dokumenty — založil ospaly.stanislav

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý